III Wielobranżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Tenisie

Sat Aug 27 2022 at 09:00 am to 10:00 pm

Warszawianka Tenisowy Klub | Warsaw

Wielobran\u017cowe Dru\u017cynowe Mistrzostwa Polski W Tenisie
Publisher/HostWielobranżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski W Tenisie
III Wielobran\u017cowe Dru\u017cynowe Mistrzostwa Polski w Tenisie
Advertisement
Zapraszamy już po raz trzeci na Wielobranżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Tenisie!
Wydarzenie zorganizowane jest dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki pod patronatem Polskiego Związku Tenisowego.
? W dniach 27 – 28 sierpnia podobnie jak rok temu obiekt tenisowy „Warszawianka” w Warszawie będzie areną sportowego święta dla pasjonatów tenisowej rywalizacji z całej Polski.
Kultowa impreza to przedsięwzięcie sportowo – promocyjne, które ma za zadanie popularyzację tenisa a także aktywizować pracowników różnych branż do wspólnej aktywności sportowej. Rywalizacja drużynowa to zupełnie innego rodzaju przeżycie i adrenalina niż „zwykłe” zawody indywidualne. Turniej zostanie zorganizowany przy ścisłej współpracy z PZT, którego Zarząd pozytywnie ocenił pierwszą i drugą edycję tego turnieju. Zwycięzcy będą przez rok nosić tytuł Mistrza Wielobranżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Tenisie.
‼️UDZIAŁ W TURNIEJU JEST BEZPŁATNY‼️
➡️ ZAPISY: https://bit.ly/WDMPWT3 ⬅️

Rozkład turnieju:
➡️ 27 sierpnia 2022
?Drużyny 2 osobowe branżowe
?Drużyny 2 osobowe firmowe
➡️ 28 sierpnia 2022
?Drużyny 4 osobowe branżowe
?Drużyny 4 osobowe firmowe
?Drużyny 2 osobowe kobiece
?Drużyny 2 osobowe mieszane
Dla zwycięzców nagrody i puchary a dla wszystkich przewidziane upominki, mnóstwo dodatkowych atrakcji i pozytywnych sportowych emocji. ?
To turniej inny niż wszystkie w których dotychczas brałeś udział. Zbierz drużynę, zostań jej kapitanem i poprowadź do zwycięstwa! ?

? Turniejowi będą towarzyszyły:
- Turniej Pocieszenia w grach podwójnych,
- porady z zakresu przygotowania motorycznego i diety w każdym wieku do uprawiania sportu.
Doświadczony trener personalny przeprowadzi diagnozę stanu podstawowych cech motorycznych takich jak siła, zwinność czy gibkość, udzieli wskazówek jak adekwatnie do swojego wieku i poziomu wytrenowania organizmu podnosić swoją sprawność i ogólną kondycję całego ciała,
- doświadczeni fizjoterapeuci pokażą metody skutecznej rozgrzewki przed grą w tenisa oraz ćwiczenia jakie należy wykonywać po wysiłku fizycznym, aby organizm szybciej się zregenerował i mięśnie oraz ścięgna nie uległy uszkodzeniu,
- stoisko sprzętowe. Producenci i dystrybutorzy sprzętu sportowego do uprawiania tenisa będą prezentować swoje produkty. Każdy uczestnik imprezy będzie mógł otrzymać darmową poradę z zakresu doboru rakiet tenisowych, piłek do treningu, butów, ubioru i in. akcesoriów,
- punkt gastronomiczny zdrowej żywności. W trakcie imprezy będzie stworzony punkt gastronomiczny, gdzie uczestnicy będą mogli zjeść zdrowe i pożywne posiłki.

Regulamin https://aktywnidlapolski.pl/wp-content/uploads/2020/05/Regulamin-III-Wielobranzowe-Druzynowe-Mistrzostwa-Polski-w-Tenisie.pdf
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Warszawianka Tenisowy Klub, Piaseczyńska 71,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: