II Charytatywny Motopiknik Style Plonsk "Uśmiech Zuzi dla Majeczki"

Sat May 21 2022 at 12:30 pm to 08:00 pm

Dzierzążnia 27D, 09-164 Dzierzążnia, Polska | Warsaw

Damian Polak
Publisher/HostDamian Polak
II Charytatywny Motopiknik Style Plonsk "U\u015bmiech Zuzi dla Majeczki"
Advertisement
https://www.siepomaga.pl/majunia

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do przybycia na tegoroczny piknik.?W tym roku zorganizowaliśmy wydarzenie dla chorej Zuzi. Niestety choroba zaskoczyła Nas wszystkich i nie udało Nam się zdążyć na czas.
Za zgodą rodziców Zuzi środki zebrane na wydarzeniu przekażemy zmagającej się z tą samą chorobą Mai Dąbrowskiej.
Zuzia i Maja to przyjaciółki z tej samej kliniki w Barcelonie, więc ten piękny uśmiech Zuza przekazuje swojej koleżance a my razem z Nią ❤️
Przyłączcie się do nas i bądźcie licznie na naszym wydarzeniu. Zuzia też będzie dopingować Nas z góry❤️
Jako reprezentanci i członkowie płońskiej grupy zmotoryzowanej pod nazwą StylePlonsk pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich państwa do Dzierzążni na plac za bankiem spółdzielczym. Zorganizowalismy dla Was mnóstwo atrakcji za równo dla młodszych jak i tych starszych . Oferujemy również smaczne jedzenie i sympatyczną atmosferę podczas trwania całego pikniku ?
Nie zabraknie adrenaliny pod postacią prawego fotela podczas przejazdów autami do driftu czy też pokazów umiejętnościowych zawodników wyższej ligii . Będziecie mieli okazje obejrzeć popisy kontrolowanej jazdy na jednym kole jak i możliwość sprawdzenia się samemu w tej dyscyplinie sportu . Poza tymi moto-atrakcjami pamiętamy też o maluchach oferujemy : dmuchany plac zabaw, wata cukrowa ,popcorn ,elektryczne samochodziki czy tez gokarty na pedały.
Tego dnia nie bądź obojętny przyjdź, wesprzyj Nas i dołóż swoją cegiełkę.
#UśmiechZuzidlaMajeczki
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Dzierzążnia 27D, 09-164 Dzierzążnia, Polska, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: