Hundikuu shamaanirännak. Kohad Täis.

Wed Feb 14 2024 at 06:30 pm to 10:00 pm

PESA | Tallinn

Shamaan Kotkasulg
Publisher/HostShamaan Kotkasulg
Hundikuu shamaanir\u00e4nnak. Kohad T\u00e4is.
Advertisement

Hundikuu rännak.
Kuna jaanuarikuu rännakule oli soovijaid niivõrd palju, et kõik sellesse saali ei mahu, siis teen 14 veebruaril ühe Hundikuu shamaanirännaku veel.
Kutsun Sind osa saama ainulaadsest õhtust, täis jõudu, maagiat ja hunte!
Sel õhtul ei eelne rännakule ühtegi rituaali, vaid räägime natuke Hundi Täiskuu väest ja tähendusest ning tegeleme enda tõelise minaga ühenduse saamisega. Oma keha, hinge ja vaimu väestamisega ning oma eluenergia taastamise ja võimendamisega.
Seekordne trummirännak on väga eriline, just seetõttu, et rännakul saadavad meid hundid ning just Sina saad olla sel õhtul üks nendest ning joosta koos Hundikarjaga.
Hundirännak on väge, tervist jõustav ning turgutav! Kuna looduses on huntidel pere loomise ja inna aeg siis rännakul võib juhtuda nii mõndagi huvitavat ja eriskummalist. Kes on varem juba käinud siis teavad mis hakkab trummitamise ajal toimuma.
Hunt kui väeloom aitab olla heaks õpetajaks ja juhendajaks. Aitab leida tasakaalu, hoiab ebasobiva käitumise eest, aitab piire seada. Aitab kaitsta juba loodut, võimaldab õppida kõigest ja kõigist. Õpetab elu kergemalt võtma.
Rännaku ajal tegeletakse iga inimesega ka eraldi ning tasakaalustatakse just seda, mis Sulle on vajalik ja tähtis tol hetkel.
Õhtu algab 18:30 ja kestab ca 2,5-3 tundi. Kui lõpus aega jääb siis vastan natuke ka teie küsimustele.
Hea oleks veidi varem kohale tulla, et õigeaegselt alustada saaks.
Osaluspanus 40€
NB! Kui Sa tunned, et soovid osa saada sellest imelisest väge ja jõudu täis õhtust, siis palun registreeru kindlasti saates oma soov osaleda minu meilile
[email protected]
kohtade arv on piiratud ja kohad täituvad kiiresti.
Kui oled end kirja pannud ja ei saa kohale tulla siis palun kindlasti sellest päev varem teada anda kas melile või minu lehele kirjutades. Siis saab keegi teine sinu koha omale.
Kohtumiseni Pesas.
Asukoht
Tallinn Pärnu mnt 102 (ajalooline valgete sammastega paekivi hoone Pärnu mnt viadukti all), korpus B (maja valgete sammastega peauksest paremale jääv trepikoda, märgistatud hõbedase B tahvliga), 1 korrus (trepi kõrval paremal olev uks)
Tuled autoga: Sõida sisse endise Äripäeva hoone (punane korrusmaja Pärnu mnt viadukti kõrval) juurest, sõida hoone eest läbi otse edasi kuni keerab vasakule viadukti alla, sõida viadukti alt läbi ja keera kohe jälle vasakule, sõida otse kuni paekivi hooneni välja.
Parkimine maja ümber tasuta. Kui maja ees parkimiskohta ei leia, on üks parkla ka maja taga! Kuva vähem
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

PESA, Kinnisvarakool, Pärnu maantee, Kesklinn, Tallinn, 11312 Harju Maakond, Eesti,Tallinn, Estonia

Sharing is Caring: