HUDEBNÍ HODY - SVARGA + ST.FAUN A BOHÉMI

Sat Sep 23 2023 at 07:00 pm to 10:00 pm

KKAFE | Prague

Svarga
Publisher/HostSvarga
HUDEBN\u00cd HODY - SVARGA + ST.FAUN A BOH\u00c9MI
Advertisement
Srdečně vás zveme na HUDEBNÍ HODY - koncert k podpoře podzimního vydání alba SVARGA - SPOLU!
Svarga je obrozené hudební uskupení (amatérský sbor + hudebníci), tvořící písně k přírodním obřadům, navazující na původní "pohanské" tradice.
Jsou to písně vzdávající úctu živlům, přírodě a jejím esencím, které byly v dávných časech personifikovány v božstva. Jsou to písně pro všechny, kteří cítí ve svém nitru volání po obnově spojení s přírodou, po společném obyčejném, ale naplněném lidském bytí. :)
Koncert je zároveň hudební oslavou podzimní rovnodennosti - Hodů, času díkůvzdání za dary léta, vyrovnání, rozloučení se s letními božstvy a smíření se přicházející zimou a temnotou :)
Hrají/zpívají:
Nami Maria Lada (zpěvačka, skladatelka a autorka projektu), Muzikantské jádro - Svantreya - Ondřej Janoušek, Sebastian Janota, Klára Zikmundová),
sbor Svarga (přesná kompozice zatím neznámá - Zdeněk Ordelt, Lenka Kaira Bauerová, Ester Včelišová, Květa Pavlíčková, Renata Remešová, Daniela Janečková, Marie Píchová, Iveta Šindelářová, Michaela Kozáková, Radka Marianna Strnadová, Petra Štěpánková, Svatava Kollmannová, Eva Račanská, Daniela, David a Hugo Vránovi, Lukáš Roztočil, Jan Šarapatka, Tomáš Marchal, Kamil Schuster, Jan Dušek. :)

Teaser k novému albu:

a více informací o našem projektu zde:
https://www.donio.cz/svarga-ii-pisne

Od 20:30 - 22:00 - ŠTĚPÁN FAUN A BOHÉMI:
Ahoj drazí lidé, my jsme partička přátel - bohémů z Čech, tedy těch původních bohémů z Čech od Boha českých.
Nase cesta je dobrodružná a nekompromisní v autenticitě naší tvorby. Známe se chvilku, ale už teď vime, že se dobou ohnout nenecháme a tvořit a žít v radosti a upřímnosti budeme. Tedy se cítíme být lidmi radostnými, ježto právo na radost je člověku dané. A to milujeme sdílet. A jak jinak než skrze hudbu. A je nám velkou ctí, že tomu tak může být právě s Vámi.
Za mikrofonem se v rámci našeho uskupení pěkně protocime a zahrajeme písně převážně autorské z luhů a hájů, oslav, kázání, procitání a milování, a tak společně projdeme mnoho různých krajin hudby a příběhů v ní sdílených. Nikdy nezname přesný počet nás ucinkujicich, což zkrátka nevadí. Bude něco z výběru: kytara, zpěvy, perkuse, saxofon, fletnicky, možná basa, klávesy, možná housle, handpan, didgeridoo..?
Každopádně se na vás těšíme
S pozdravem,
Štěpán Faun
Bohém kapelník

Vstupné dobrovolné, doporučené 200-300 kč.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

KKAFE, Střelecký ostrov 336,Prague, Czech Republic

Discover more events by tags:

Concerts in Prague

Sharing is Caring: