Hike n Coffee: őszi barangolás Solymáron feat. Love and Nature

Sun Oct 12 2025 at 09:45 am to 03:00 pm UTC+02:00

Rózsika utca, Solymár 2083, Magyarország | Piliscsaba

Balint's Pot
Publisher/HostBalint's Pot
Hike n Coffee: \u0151szi barangol\u00e1s Solym\u00e1ron feat. Love and Nature
Advertisement
Hike N’ Coffee: Őszi barangolás Solymárnál🍁☕
2025. október 12., vasárnap
30% os kuponkód azoknak akik már 3 túrán résztvettek: "törzsvendég"
JEGYEK:
https://balintspot.com/hu/termek/hike-n-coffee-oszi-barangolas-solymaron-feat-love-and-nature-10-12/
Találkozó, indulás: 09:45-kor Solymár, Shell kútnál (Solymár, Rózsika u. 2.) Indulás 10.00-kor
Mi a hike n coffee:

"Nyolc év baristaskodás után álmodtam meg a "Hike n coffee"-t, amikor kellemes környezetben, az erdőben, hegyekben, egy túra alkalmával pihenőkor a szokásos eszegetés mellé egy interaktív, zenés speciality (világos pörkölésű kávék) kávékóstolót és beszélgetést folytatunk.
Szabad kérdezni, szagolni, őrölni és csak úgy élvezni a szabad levegőt és a prémium kávékat. Az sem baj ha valaki koffeinmentes kávét iszik (ezt jelezd kérlek) vagy ha egyáltalán nem kávézik (ezt jelezd kérlek, szívesen hozok teát). Találunk mindig alternatív megoldást.
Cukorra és tejre nem lesz szükség, megfelelő túra ruhára és egy kicsi, maximum 1 dl-es CSÉSZÉRE, enni inni valóra viszont igen :)"


Megközelítés: Tömegközlekedéssel: Hűvösvölgyből 64, 64A, 164 vagy 264-es busz → Kökörcsin utca megállónál kell leszállni.
Autóval: Parkolás a Shell kútnál vagy a közeli utcákban (pl. Kökörcsin utcában kb. 5 hely).
Érkezés: kb. 15:00-kor ugyanoda
Táv: kb. 8-9 km
Szintemelkedés: 250 m
Nehézség: könnyű túra, egy közepesen meredekebb szakasszal
Túravezető: Csizmadia Kata

Útvonal: Solymár – Paprikás-patak – Jegenye-völgyi vízesés – Solymári vár – Kálvária-hegy – Solymár
Solymári vár belépő 500 Ft/fő, 10 fő felett 300 Ft/fő, → Kérlek, hozzatok készpénzt, kártyás fizetés nincs!
Ajánlott öltözet, felszerelés: Kényelmes, időjárásnak megfelelő, réteges öltözet, túrabakancs/túracipő, BŐSÉGES (~1,5 l) folyadék és elemózsia, meg persze a kis bögre a kávéhoz. Viszonylag sokat fogunk ácsorogni a kávézásnál, így a RÉTEGES ÖLTÖZETRE külön figyeljetek, ha fázósak vagytok, kérlek, legyen nálatok egy réteg ruha PLUSZBAN.
Túrabot jól jöhet az emelkedőknél.
A túra során részben népszerű, sűrűn látogatott utakon is haladunk, azonban a környék kevésbé ismert, de annál hangulatosabb ösvényeit is meglátogatjuk. A Paprikás-patak völgyében kezdjük a túrát, amit fahidakon többször keresztezünk. Megnézzük a Budai-hegység legnagyobb vízesését, a Jegenye-völgyi vízesést, majd a középkorban épült Solymári vár maradványait (ami Szilágyi Erzsébet tulajdonában is volt) és a csodás panorámát a Kálvária-hegyről. A túra nem teljesítménytúra, sok megállónk lesz, beszélgetéssel, kávéval, kilátással. ☕🌲
Rossz idő esetén: A túra előtt 2-3 nappal döntünk, hogy biztonsággal megtartható-e a túra, az esetleges programváltozásról mindenkit értesítünk. Ilyenkor a jegy árának visszatérítés nem lehetséges, jegyedet másik alkalommal használhatod fel.
JEGYEK:
https://balintspot.com/hu/termek/hike-n-coffee-oszi-barangolas-solymaron-feat-love-and-nature-10-12/
A túrán mindenki saját felelősségére vesz részt, de sérülés, baleset esetén az elsősegélyt biztosítjuk a szakszerű ellátás megérkezéséig.
Bővebb infó:
[email protected]
Németh Bálint: +36300714304
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Rózsika utca, Solymár 2083, Magyarország, Rózsika utca 34, Solymár 2083, Magyarország, Piliscsaba, Hungary

Sharing is Caring:

More Events in Piliscsaba

JEGYEK KAPHAT\u00d3K! \/\/ L\u00c1NYB\u00daCS\u00da musical \/\/ TATAB\u00c1NYA
Sat, 11 Oct at 07:00 pm JEGYEK KAPHATÓK! // LÁNYBÚCSÚ musical // TATABÁNYA

A Vértes Agorája

Gesztenye Est
Sat, 11 Oct at 07:30 pm Gesztenye Est

Gyermely község

\ud83c\udfb8 Adam\u2019s Family and Friends Koncert a Kiskop\u00e1rban! \ud83c\udfb6
Sat, 11 Oct at 07:30 pm 🎸 Adam’s Family and Friends Koncert a Kiskopárban! 🎶

Szent István király útja 3., Piliscsaba, Hungary, 2081

T\u00e1ncolj, Jen\u0151! Alap\u00edtv\u00e1nyi buli
Sat, 11 Oct at 08:00 pm Táncolj, Jenő! Alapítványi buli

Fő utca 18, Budajenő 2093, Magyarország

Retro Diszk\u00f3
Sat, 11 Oct at 08:00 pm Retro Diszkó

Fő utca 127., Pilisvörösvár, Hungary, 2085

Kertbemutat\u00f3 bogr\u00e1csoz\u00e1s bajai hal\u00e1szl\u00e9vel \u00e9s adom\u00e1nygy\u0171jt\u00e9ssel
Sun, 12 Oct at 11:00 am Kertbemutató bográcsozás bajai halászlével és adománygyűjtéssel

Petőfi Sándor u. 1, 2089

A FAJOK EREDETE v\u00edgj\u00e1t\u00e9k - Tatab\u00e1ny\u00e1n
Wed, 15 Oct at 07:00 pm A FAJOK EREDETE vígjáték - Tatabányán

A Vértes Agorája

Besz\u00e9lj\u00fcnk r\u00f3la, r\u00f3lad, r\u00f3lunk... | Dac, hiszti, l\u00e1zad\u00e1s
Thu, 16 Oct at 05:30 pm Beszéljünk róla, rólad, rólunk... | Dac, hiszti, lázadás

Puskin Művelődési Ház

Piliscsaba is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Piliscsaba Events