Healing with Heels - 6 ukers Nybegynnerkurs

Thu Jan 22 2026 at 06:00 pm to 08:00 pm UTC+01:00

Lagveien 38, 1450 Nesoddtangen, Norway | Oslo

Salty Pines Studio
Publisher/HostSalty Pines Studio
Healing with Heels - 6 ukers Nybegynnerkurs
Advertisement
Velkommen til Healing with Heels 6 ukers Nybegynnerkurs 22. January kl 18:00
Pris: 1800 kr. Vipps: #767137 eller Fienta.

Healing with Heels er et konsept jeg har utviklet de siste 4 årene, og er et kurs der jeg bruker Poledance med høye hæler og sexy klær og undertøy som et verktøy for å dykke ned i, frigjøre og blir kjent med vår sensuelle og seksuelle kvinnelige energi. Jeg gir deg rom for å utforske din sensualitet for deg selv- ikke for noe eller for noen.
Se nettsiden min www.saltypinesstudio.com for mer informasjon og testimonials.
PÅ kurset vil du bli kjent med deg selv og eventuelle lag av skam, frykt, traumer og stemmer i hodet som kanskje har vært eller er en begrensning for at du kan kjenne på og føle nytelse i din egen kropp og på den kraftfulle kvinnekraften din. Elsk følelsen av å komme hjem til deg selv, elsk det du ser i speilet, nyt å være sensuell- for deg selv.
Her vil vi føle på fellesskapet med andre kvinner uten sammenligning og dømming, men heller beundring og bånd. Her vil du lære hva kroppen vet, men kanskje har glemt i dagens "maskuline" struktur i samfunnet- søsterskapet og det vakre ved at kvinner utforsker vår kraft sammen. For noen vil det være en øyeblikkelig følelse av å endelig være fri, og for noen vil det ta tid. Uansett hvor du er, er du så veldig velkommen til å ta en del av denne reisen.
Vi vil dele våre erfaringer og vokse sammen som en gruppe. Målet er å øke selvfølelsen og selvtilliten vår - og å integrere det ut i livene våres.
Jeg har sko, knebeskyttere og klær å låne, men du kan også ta med dine egne klær hvis du har det.
Dette kurset er bare for kvinner. Ingen tidligere danseopplevelse er påkrevd!

Instruktøren
Jeg heter Teresa. Jeg husker at jeg som ung følte meg veldig fri, men med det kom også sårene av å være et lett bytte for menn som tenkte det var fritt frem. Som 18 åring dro jeg til Brasil og fikk min første frigjøringsfase som ung kvinne. I et land hvor ingenting var «for mye» lærte jeg meg å uttrykke meg uten skam og frykt- med dans, utkledning og bevegelser. Jeg har opprinnelig en utdanning som ingeniør men har de siste 10 årene gradvis forlatt ingeniørverden og dypdykket inn i selvutvikling. Jeg har flere utdannelser som meditasjons- og yogalærer. Jeg var også poledancelærer for 10 år. Jeg har 4 barn og med det ble også kraften min som sensuelle kvinne avtatt. I august 2021 møtte jeg igjen Poledance med de høyeste høye hælene jeg noensinne har sett, og med det opplevde jeg en livsendrende prosess. Jeg husker fremdeles følelsen av å se ned på beina med skoene, og synet av meg selv i speilet og hvor mye jeg bare fokuserte på de tingene jeg ikke likte med kroppen min. Og slik startet reisen med å skrelle av alle lagene jeg, og omgivelsene har påført meg opp igjennom.
De siste årene har jeg bygget opp Salty Pines Studio og et lite community. Jeg har holdt Healing with heels kurs i 4 år og nå håper jeg at du vil bli med.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Lagveien 38, 1450 Nesoddtangen, Norway, Lagveien 38, 1450 Nesoddtangen, Norge, Oslo, Norway

Tickets
Icon
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.

Discover more events by tags:

Music in OsloEntertainment in Oslo

Ask AI if this event suits you:

More Events in Oslo

Andrea Vanzo \/ Cosmopolite \/ Pres. av FKP Scorpio
Wed, 21 Jan at 07:00 pm Andrea Vanzo / Cosmopolite / Pres. av FKP Scorpio

Cosmopolite Scene

OJKOS spiller: Gard Kronborg \/\/ Nasjonal jazzscene
Wed, 21 Jan at 08:00 pm OJKOS spiller: Gard Kronborg // Nasjonal jazzscene

Karl Johans gate 35 0162 Oslo, Norway

HILDE LOUISE QUARTET spiller Bessie og Billie
Wed, 21 Jan at 08:00 pm HILDE LOUISE QUARTET spiller Bessie og Billie

Herr Nilsen Jazz Club

Forumtreff med UFFD, 22. og 23. januar, 9:30 - 15:30
Thu, 22 Jan at 09:30 am Forumtreff med UFFD, 22. og 23. januar, 9:30 - 15:30

Nasjonalbiblioteket

Anna Sethne-forelesinga 2026: Ruhi Tyson
Thu, 22 Jan at 12:30 pm Anna Sethne-forelesinga 2026: Ruhi Tyson

P52 Studenthuset

Earl Sweatshirt: 3LWearld Tour + support: Sideshow \/ Rockefeller \/ Pres. av Live Nation
Thu, 22 Jan at 07:00 pm Earl Sweatshirt: 3LWearld Tour + support: Sideshow / Rockefeller / Pres. av Live Nation

Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Sivert H\u00f8yem \u2013 The Big 5-0 \/\/ Sentrum Scene \/\/ 22.01 + 23.01 + 24.01 (F\u00c5 BILL.)
Thu, 22 Jan at 07:00 pm Sivert Høyem – The Big 5-0 // Sentrum Scene // 22.01 + 23.01 + 24.01 (FÅ BILL.)

Rockefeller / John Dee / Sentrum Scene

Djangofestivalen 2026 \/\/ Cosmopolite
Thu, 22 Jan at 07:00 pm Djangofestivalen 2026 // Cosmopolite

Cosmopolite Scene, Vogts gate 64, 0477 Oslo, Norway

Bootylicious | 5-ukers kurs
Thu, 22 Jan at 07:00 pm Bootylicious | 5-ukers kurs

Studio 13

Earl Sweatshirt in Oslo
Thu, 22 Jan at 07:00 pm Earl Sweatshirt in Oslo

Rockefeller

Black Box in Oslo
Thu, 22 Jan at 07:00 pm Black Box in Oslo

Black Box teater

Oslo is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Oslo Events