Harley Evandari "Soololava"

Thu Feb 15 2024 at 08:00 pm to Fri Feb 16 2024 at 01:00 am

Barbar | Tallinn

Barbar
Publisher/HostBarbar
Harley Evandari "Soololava"
Advertisement
? Silmapaistev trubaduur Harley Evandar & tema "Soololava" tulevad taas! Kui oled ainult sahtlisse kirjutamisest väsinud, bändi ka veel ei ole (või ei tihkagi) siis on see ürituseformaat just sulle! Harley teeb Barbaris õhkkonna mõnusalt hubaseks ja astub ka ise oma loominguga lavale - kõik ikka selleks, et ka sina seda teha tahaksid! Sul võib vabalt ka ainult 1 lugu olla (aga eriti uhke, kui on rohkem). Niisiis... soovid ka esinema tulla? Tule & laota oma hing meie lavalaudadele (palume alandlikult verd vaibale mitte tilgutada) ?
Kontsertkava alustab ja lõpetab Harley, vahepeal esinevad X järjestuses järgnevad väga vinged sooloartistid:
??????? ?????? on kurb, kui ta ei saa kitarri mängida. Kui saab siis on väga õnnelik. Brasiiliast pärit laulja ja laulukirjutaja, kes on rännanud mööda ilma ringi juba aastast 2000. Kindlasti on, mida anda, mida kuulata. ✌ is a Brazilian singer-songwriter, on and off the road since the early 2000s. When he’s not strumming his guitar, he is damn sad.
???????? ??????????? on Kreekast pärit muusik ja laulukirjutaja, kes naudib kitarrimängu, jutuvestmist ja vahel ka laulmist! ✌ Greek musician and songwriter who loves strumming his guitar, telling stories - ok, and singing a bit!
????? ?????????? tuleb Põhja Vancouverist (vabandan kirjapildi pärast), Kanadast. Millegi pärast on ära märkimist vääriv tõik, et ta on Havail bluusi mängides kitarriga oma hambaid vigastanud. Tundub, et mõlemad osapooled jäid terveks kuna ta on peale seda kitarr kaenlas pool maailma läbi matkanud. Mängib vanu klassikuid, sekka omaloomet. ✌A North Vancouver, Canada bred boy. Cut his teeth playing blues guitar in Hawaii. Travelled the world with a guitar on his back. He plays old favourites and original tunes.
??????? ????????? on Rio de Janeirost pärit laulja-laulukirjutaja, kes kutsub teid intiimsele rännakule, mis ühendab endas hingestatud vokaale, klaverimängu ja mitmekeelset muusikat. Üks väga põnev ja uudne artist, kelle esinemisest sa ilma ei taha jääda.✌Here from Rio de Janeiro, singer-songwriter CONRADO invites listeners to go on a deeply personal journey told through a sensitive mix of soulful vocals, piano, and multi-lingual musicality. Portuguese, English, Spanish, Italian and French form part of the tapestry of CONRADO’s unique adult contemporary sound – with the rest woven from stories of his past and present; heartache, humour and hope. An exciting and innovative artist, CONRADO is a performer with a rare warmth that is not to be missed."
???????? ??????? on indie-kitarrist, kelle esitusest võid oodata segu erinevatest žanritest ning kitarrimängu tehnikatest. Lühidalt öeldes - natuke kõike. ✌ Plays indie acoustic fingerstyle guitar music for fun. As a hobby, Jaroslav surfs the internet looking for guitar pieces that would catch his ear, and then learn them no matter the difficulty level. Thus from his performance, one could expect a mixture of guitar playing styles and music genres - a little bit of everything from everywhere.

? Harley räägib endast ja antud ettevõtmisest nõnda:
"If I can be honest, I don’t always know what to say. But I always know which song to play. My guitar has been following me for many years on the road, in France, then in the streets of Prague, and now in Estonia. Playing is the only thing I know how to do, and the only thing I want to do in my life. It brings people together, gives and takes emotions, allows to communicate without depending on a language. Music is everywhere. Radios, TV, of course, but also in the noise of traffic, the gentle whisper of the wind and the rhythm of our hearts. Every sound tells a story. And this night, every performer has a story to tell too. Each one of them will share their emotions and the melody in their heart, each adding a page to that chapter. Will you come and write the book with us?"
18:00 Barbar avab uksed
20:00 Piletimüügi algus
21:00 Harley & teiste sooloartistide kontserdid
Pilet 5€ või maksa rohkem, kui jaksad (toetad nõnda sellise ürituse jätkamise võimalikkust)
Saame kokku @ #harleyevandar #soololava #barbarestonia
Ürituse pildi kujundas #blackbelatattoo
Üritust toetab Muusikalinn Tallinn
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Barbar, Rävala puiestee 8, Kesklinn, Tallinn, 10143 Harju Maakond, Eesti,Tallinn, Estonia

Sharing is Caring: