HARD ZONE: Linkin Park

Fri Mar 31 2023 at 09:00 pm

Klub Proxima | Warsaw

Holerna Zuo\u015b\u0107
Publisher/HostHolerna Zuość
HARD ZONE: Linkin Park
Advertisement
? Razem z Warner Music Poland serdecznie zapraszamy na specjalną edycję Hard Zone z okazji 20-lecia wydania drugiego albumu LINKIN PARK pt. "Meteora"!
? W piątkową noc w Proximie przypomnimy sobie, jak ważnym zespołem dla kultury HZ był i nadal jest LP. Mimo, że chłopaki w późniejszych stadiach swojej kariery poszli w zupełnie „nie naszym” kierunku, to impet, z jakim weszli na rynek oraz energia i kreatywność, jaką wówczas uwolnili zasiliła naszą kulturę w sposób nieoceniony.
? Na najbliższym HZ przywołamy moc największych hiciorów zespołu....
? ....a ponad to klasyka HZ, m.in.: SOAD, RAMMSTEIN, KORN, TOOL, SLIPKNOT, RATM, LIMP BIZKIT, PAPA ROACH, DISTURBED, PRODIGY, METALLICA i wiele innych.
☣ HARD ZONE to kultowa impreza, która w nieistniejącym już klubie Park w latach 1996-2012 stanowiła kolebkę i azyl dla warszawskiej kultury alternatywnego metalu i alternatywnego rocka. Aktualnie spotykamy się raz na kilka tygodni, aby przywołać klimat tego pamiętnego okresu ?
? Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów zdrowego p***dolnięcia!
➖➖➖
? Godz.21
? Klub PROXIMA, ul. Żwirki i Wigury 99A
? Wstęp:
15pln - lista FB*
25pln- pozostali
* Aby zapewnić sobie ulgową wejściówkę oznacz się jako osoba biorąca udział (kliknij "wezmę udział"). Listę zamykamy o godz.19 w dniu wydarzenia Pokaż mniej
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Klub Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: