Advertisement
Haarlem Blues Night in Patronaat heeft iets losgemaakt in de stad. De eerste editie verkocht direct uit en smaakte naar meer. De tweede keer trok meer dan het dubbele aantal mensen en raakte in een extase.Lil’ Jimmy Reed (USA)
Deze charismatische veteraan is de laatste van de ‘original Louisiana bluesmen’ Zijn rauwe en ongepolijste Louisiana blues recht uit de bron is wat de man onverminderd populair maakt door heel Amerika en Europa. Lil’ Jimmy Reed is ‘the real deal’; mis hem niet!
Marquise Knox (USA)
Het onmiskenbare talent van deze 34-jarige zanger en multi-instrumentalist uit St. Louis, Missouri werd al vroeg herkend door o.a. Taj Mahal en Honeyboy Edwards. Zijn transparante, onverbloemde sound neemt je mee op reis door de belevingswereld van zijn generatie. Door de eigentijdse manier waarop hij zijn eigen verhaal aflevert weet je zeker: De blues is in goede handen!
Kat Riggins (USA)
Deze powervrouw kanaliseert de diepte en authenticiteit van bluesmuziek over alle continenten met haar ‘Blues Revival Movement’. Kat Riggins is een entertainer in hart en nieren en bouwt altijd een stomend feestje. Met haar krachtige, rokerige stem weet ze van menigeen de harten te veroveren en laat ze publiek achter met een gevoel dat nog lang nagalmt.'
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Zijlsingel 2, 2013 DN Haarlem, Netherlands, Zijlsingel 2, 2013 Haarlem, Nederland,Haarlem, Netherlands
Tickets