Advertisement
Har du lyst å oppdage spektakulære turmål på Vestlandet? Få med deg dette foredraget stappfullt av turtips sommer og vinter. Eventyret er der ute! Vår informasjonsleder André Marton Pedersen i Bergen og Hordaland Turlag kommer til Knarvik onsdag 5. mars kl. 19.00.
Foredraget er gratis.
Underveis får du sett mange dronevideoer og tips til ulike turmål.
Skogsøy, Torefjell, Møkster, Kossdalssvingene, Dronningstien, Bekhilderen og turlagshyttene i Stølsheimen, Vestvidda og Bergsdalen er noen av turtipsene. I tillegg fortelles det litt om hvordan man bruker en turlagshytte.
Du får André sine helt personlige anbefalinger til spesielle steder å besøke. Du får også flere morsomme tips du ikke visste du trengte!
Alt dette - pakket sammen på én en fin kveldsstund. Det er laget egen nettside med link til alle turmålene som er nevnt i foredraget, slik at det skal bli enkelt å komme seg dit etterpå.
Før Andrè slipper til, så gir Nordhordland Turlag deg smakebiter på årets varierte turprogram og for noen turer åpner vi påmeldingen den kvelden!
Meld deg på så får vi en oversikt over hvor mange deltakere som kommer. Foredraget passer for alle! Både medlemmer og ikke-medlemmer er velkommen!
https://aktiviteter.dnt.no/register/gratisforedragturperlerpavestlandetiknarvik5mars#/
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Knarvik Barneskule, Knarvik, Bergen, Norway