Gongiõhtu TAO Keskuses

Tue Feb 20 2024 at 06:30 pm to 08:30 pm

TAO Keskus OÜ | Tallinn

Heino ja K\u00fclli V\u00e4li Energiameditsiin
Publisher/HostHeino ja Külli Väli Energiameditsiin
Gongi\u00f5htu TAO Keskuses
Advertisement

Tule üksi või koos kaaslasega tervendavale gongiõhtule TAO Keskusesse Rotermanni 2 Tallinn.

****************

Gongiteraapiat võimendab igale osalejale gongirännaku ajal tehtav personaalne tervendus kasutades selleks iidset Jaapani tervendustehnikat REI-KI. Õhtu lõpetuseks viime läbi mõnusa lõõgastava Jooga Nidra ehk unejooga seansi mis puhastab pea liigsetest mõtetest ja aitab sul olla rohkem kohalolus.

Seansil terveneb sinu keha ja vaim gongide ja helikausside saatel ning sisened sügavale oma alateadvusesse. Helide vibroakustiline massaaž aitab vabaneda stressist ja käivitab organismi sisemise enesetervendusprotsessi sügaval raku tasandil.

Jooga Nidra on meditatsiooni tehnika kus saad lahti lasta elu jooksul kogutud muresid hirme vääraid mõttemustreid ja blokeeringud ning teha edasiminekuks uue positiivsema suunaga “otsuse”.

Jooga Nidra tasakaalustab sinu aju poolkerade omavahelist koostööd ning aitab leida tasakaalu iseendas.

**************************

GONG - ÜKS MAAILMA IIDSEIMATEST PÜHA MUUSIKAINSTRUMENTIDEST - gongide päritolu võib ulatuda teise aastatuhandeni ekr kuid eeldatakse et gong on tegelikult veel vanem. Aegade sügavusest on gongile alati omistatud psühholoogiline tähendus. Gong loob helide välja või helide ookeani. See helide väli aktiveerib ja laiendab sinu teadvusruumi. Seda võimsat instrumenti on kasutatud läbi aegade vaimse maailmaga ühendumiseks usutakse et gongi puudutamine ja sellega ühes ruumis viibimine annab jõudu ja teeb sind õnnelikumaks.

GONGIHELID AITAVAD LUUA NIHKEID SINU TEADVUSES!

Nendel hetkedel võivad tekkida taipamised või tulla vastused sinu seest küsimustele mida vajad võid näha nägemusi või kogeda tundmusi või lihtsalt lõõgastust hetkes.

Helivibratsioon pakub sinu füüsilisele mentaalsele ja vaimsele kehale vibroakustilist massaaži mis aitab vabaneda stressist pingetest tõstab eluenergiat taastab immuunsüsteemi ning ühtlasi tekib ühendus alateadvusega kus seisavad kinni meie takistused saavutamaks harmoonilist elu eneses.

***************************

Gongide lummavad helid viivad inimese sügavalt lõdvestunud seisundisse kus aju töö aeglustub ja tekib ühendus alateadvusega areneb intuitsioon ja loomingulisus.

* harmoniseerib psühho-emotsionaalset seisundit

* tõstab eluenergiat

* taastab immunsüsteemi

* aitab vabaneda stressist ja füüsilistest pingetest

* lõõgastab füüsiliselt ja emotsionaalselt

* sünkroniseerib parema ja vasaku ajupoolkerade tööd

* edendab loovust keskendumisvõimet

* gongide vibratsioonid jõuavad välja rakutasandile ja korrastavad neid

* pärast seanssi tunned end positiivsemana rõõmsamana reipamana.

****************************

Sulle loovad sellel rännakul turvalise sooja ning kandva helide välja ja võimsa tervenemise portaali Heino ja Rasmus Väli

****************************

Kes me oleme:

***Heino Väli – Tervendaja "Eden Energy Medicine" sertifitseeritud terapeut (EEM-CP) kes tunneb ja näeb imeliselt inimeste energiakehasid et aidata neil terveneda energiatöö koolitaja õpetaja Reiki Meister MER ja Ki-Shiatsu praktik energiatöö terapeut.

***Rasmus Väli – Reiki praktik hinge- ja alateadvuse alkeemik hingamisteraapia juhendaja heliterapeut-gongimeister ning Yoga Nidra juhendaja. Imelise toetava hääle ja kohalolu energiaga mees kes tunneb osavalt sinu alateadvuses ja keha peenenergeetikas toimuvat.

****************************

NB! Kohapeal on olemas matid pleedid padjad.

Asukoht - TAO Keskus Rotermanni 2 TALLINN.

Sissepääs Hobujaama tänava poolsest äärest Vapiano restorani vastast sisenete kangi alla ja paremale kus näete TAO Keskuse silti maja küljest välja ulatumas.

Osalustasu 40 €.

REGISTREERUMINE ON VAJALIK!

Registreerimise kinnituseks saada kindlasti email:

[email protected]

või helista / saada sõnum - 5179470 - Heino.

Armastusega ootame teiega kohtumist

Heino ja Rasmus Väli

Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

TAO Keskus OÜ, Rotermanni 2, 10111 Tallinn, Estonia, Tallinn

Sharing is Caring: