GDY PATRIARCHAT UMIERA. NOWE RELACJE.

Fri Nov 25 2022 at 06:15 pm to 08:00 pm

Poza Centrum | Warsaw

FARGO Magdalena Karkoszka
Publisher/HostFARGO Magdalena Karkoszka
GDY PATRIARCHAT UMIERA. NOWE RELACJE.
Advertisement
GDY PATRIARCHAT UMIERA. NOWE RELACJE.
Zapraszam na kolejny proces grupowy, czyli żywą dyskusję wspieraną narzędziami psychologii procesu.
Tym razem zaczniemy przyglądać się relacjom w obliczu zmian społecznych jakie nam obecnie towarzyszą.
Na proces zapraszam Was kobiety, mężczyźni i drogie osoby by przyjrzeć się naszym schematom w jakie wpadamy w relacjach w związku z dziedzictwem jakie otrzymaliśmy będąc wychowywanymi w patriarchacie.
Zmiana globalna jest uzależniona od zmiany jednostkowej, dlatego zobaczymy jak my musimy się zmienić w naszych osobistych relacjach koleżeńskich, romantycznych, partnerskich, zawodowych. Jakie role porzucić, co warto zabrać dalej a co nam już w relacjach zupełnie nie służy. Zapraszam do przyjrzenia się temu jak patriarchat rządzi w naszym domu, w naszych relacjach przyjacielskich, zawodowych. Jak uwewnętrzniliśmy system opresyjny? Jak w naszych relacjach potrzebujemy się zmieniać gdy porzucamy siłowy, dominujący sposób rozwiązywania konfliktów czy trudności. Czy i jak potrzebujemy przeformułować kobiecość, męskość i jak ta zmiana przebudowywuje relacje. Siostrzeństwo, partnerstwo, tacierzyństwo, nowy model relacji, tożsamość płciowa, związki otwarte, funkcja małżeństwa - może coś z tego wybierzemy by pogłębić znaczenie danych struktur i znaczeń? Interesuje mnie wszystko co dla Was będzie żywe i kojarzące się z tym tematem, więc wachlarz zagadnień jest szeroki i będzie bliski temu co przyniesie grupa. Jeśli jest coś w Tobie co Cię nurtuje w tej tematyce przyjdź na proces. Można przyjść tylko 1 raz i nie trzeba mieć żadnego doświadczenia. Czekam i zapraszam! Napisz do mnie jeśli masz jakieś pytania lub chcesz zgłosić swoją chęć udziału.

Proces odbędzie się jeśli zbierze się grupa min. 6 osób.
Kiedy? - piątek 25.11.2022.
O której?- od 18:15-20:00
Gdzie?- Ośrodek Poza Centrum Al.Ujazdowskie 16m58
za ile?- za darmo
Uwaga! Na proces obowiązują wcześniejsze zapisy pod mailem: [email protected] lub pod numerem telefonu 608 156 103.
Jeśli chcesz o coś zapytać masz jakieś wątpliwości odezwij się do mnie.
Proces będzie nagrywany w celach superwizyjnych, tzn. będzie oglądany przez osobę prowadzącą i superwizora, a następnie skasowany.
Zapraszam serdecznie,
Magdalena Karkoszka
psychoterapeutka
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Poza Centrum, Al. Ujazdowskie 16 lok. 58,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: