Gala Finałowa 6. Danuta Rinn Festiwal | Nadwiślański świt

Sat Nov 27 2021 at 06:00 pm to 08:00 pm

Dom Kultury Kadr | Mokotów

Dom Kultury Kadr
Publisher/HostDom Kultury Kadr
Gala Fina\u0142owa 6. Danuta Rinn Festiwal | Nadwi\u015bla\u0144ski \u015bwit
Advertisement
wstęp: 20 zł, online
sala: Broadway
Młodzi artyści poza piosenkami z repertuaru Danuty Rinn, zaśpiewają piosenki autorstwa MARKA GASZYŃSKIEGO – dziennikarza muzycznego Polskiego Radia, autora ponad 300 piosenek i wydawnictw dotyczących historii polskiej muzyki rozrywkowej.
Etap wstępny festiwalu odbywa się on –line. Utwory są nadsyłanie i przesłuchiwanie przez profesjonalne jury, które kwalifikuje 30 wykonawców do udziału w Półfinałach.
Półfinały odbędą się w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie – 23.10.2020. Gościem Półfinałów był Rafał Szatan z zespołem.
Finał tegorocznej edycji odbędzie się 27 listopada 2021 r. w Domu Kultury Kadr o godz. 18.00.
Młodym artystom i Gwieździe Halinie Frąckowiak – akompaniować będzie Artur Grudziński Band.
Halina Frąckowiak – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, dziennikarka, psycholog. Należy do najbardziej lubianych i cenionych gwiazd polskiej piosenki. Jej kariera trwa nieprzerwanie od 55 lat. Ciągle zdobywa nowych fanów starszego, ale i młodego pokolenia słuchaczy.
Pomysłodawcą Danuta Rinn Festiwal i głównym organizatorem jest Fundacja Apetyt na Kulturę, która powstała w 2006. Przez tych kilka lat udało się nam wypracować markę festiwalu, wpisującego się w kalendarium ważnych festiwali, kultywujących najlepsze tradycje polskiej piosenki.
Festiwal ma na celu upowszechniać i popularyzować twórczość Danuty Rinn, promować utalentowanych muzycznie i wokalnie solistów, śpiewających wyjątkowo wartościowe utwory, a także, prezentować twórczość artystów żyjących i aktywnie uczestniczących w życiu kulturalnym.
Szanowni Państwo,
Na wydarzenie obowiązuje limit 75% miejsc. Będziemy informować Państwa na bieżąco, jeśli zostaną wprowadzone nowe obostrzenia.
W związku z epidemią COVID-19 we wszystkich przestrzeniach DK Kadr funkcjonujemy w reżimie sanitarnym: prosimy o noszenie maseczek ochronnych, dezynfekowanie dłoni, trzymanie dystansu. Prosimy także wszystkich odwiedzających o wypełnianie oświadczeń o stanie zdrowia.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Dom Kultury Kadr, Rzymowskiego 32, Mokotów, Poland

Tickets

Sharing is Caring: