Fusion Bellydance - zajęcia otwarte

Sat Nov 26 2022 at 06:30 pm

Dobrzemitu | Warsaw

Dobrzemitu
Publisher/HostDobrzemitu
Fusion Bellydance - zaj\u0119cia otwarte
Advertisement
Zapraszamy na pierwsze, darmowe zajęcia z Fusion Bellydance w dobrzemitu.
To styl, który łączy taniec brzucha, tańce arabskie i indyjski ze stylem współczesnym. Ma świetny wpływ na kobiece ciało, przede wszystkim na mięśnie bioder, miednicy i brzucha, wzmacnia przepływ w ciele, uelastycznia kręgosłup, otwiera klatkę piersiową i ręce. Jest tańcem, który świetnie wpływa na rozwój świadomości ciała.
Zajęcia poprowadzi Mila Michalina Pławiak - oddana tańcu, zainteresowana nim nie tylko od strony artystycznej ekspresji, ale także drogi rozwoju, samopoznania i samoprzekroczenia. Absolwentka kursu Technik Terapii Tańcem i Ruchem. Twórczyni autorskiego formatu Kaligrafia Ciałem, w trakcie którego naucza podstaw tego tańca wraz ze świadomym podejściem do ruchu.
Uczestniczka miesięcznych warsztatów Fusion Bellydance w Amsterdamie pod okiem Imayi z Serpentine Studies.
Mila w swoim podejściu łączy świat uważnego ruchu z nauką tańca oraz jogą, po to, by na nowo przypomnieć ciału jak można czerpać przyjemność z ruchu.
Rezerwacje na zajęcia otwarte przyjmujemy tylko drogą mailową: [email protected]
Dodatkowo w dniu 25 listopada prosimy o potwierdzenie przybycia na zajęcia smsem na nr: 606 91 92 91, wpisując „imię i nazwisko będę”.
Chcielibyśmy aby każdy, komu na tym zależy, mógł uczestniczyć w zajęciach, więc bardzo prosimy w razie potrzeby o zwalnianie rezerwacji.
Zapraszamy!
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Dobrzemitu, Bracka 18/ 70,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: