Frozen Sun Fest 2022 Decapitated, Illusion, Get The Shot, From Today, Noconcreto, Sothoris, Synapsa

Sat Jul 09 2022 at 03:30 pm to 11:00 pm

Progresja | Warsaw

Decapitated
Publisher/HostDecapitated
Frozen Sun Fest 2022 Decapitated, Illusion, Get The Shot, From Today, Noconcreto, Sothoris, Synapsa
Advertisement

From Today Bookings z nieukrywaną radością zaprasza na pierwszą edycję Frozen Sun Fest!
? Bilety / Tickets:
Progresja: https://progresja.com/pl/events/frozen-sun-fest-2022-decapitated/
GoOut: https://goout.net/pl/frozen-sun-fest-2022/szpoaus/
? Data / Date:
09.07.2022
? Gdzie / Where:
Progresja
Fort Wola 22
01-258 Warszawa
⌚ Czasówka / Timeline
15:30 - drzwi
16:00 - Synapsa
16:45 - Sothoris
17:30 - Noconcreto
18:15 - From Today
19:10 - Get The Shot
20:15 - Illusion
21:40 - Decapitated
[PL / ENG below]
A czym jest Frozen Sun Fest? Niczym innym jak projektem od fanów dla fanów! Oczywiście jeśli mówimy o fanach ciężkiego brzmienia. ;)
Gwiazdą tego dnia będzie zespół rozpoznawalny na całym świecie, zna ich dobrze każdy fan metalu... a zapewne nie tylko oni.
Z dumą ogłaszamy, że headlinerem zostaje Decapitated!
Zespół słynie z niesamowitej jakości scenicznej, więc gwarantujemy dobrą zabawę!
Drugą gwiazdą festiwalu zostaje zespół Illusion, legenda polskiej muzyki spod znaku ciężkich brzmień!
W dodatku oba zespoły będą obchodzić w tym roku swoje rocznice, Decapitated świętować będzie 25 lecie, a Illusion aż 30 lecie! Szykują się podwójne urodziny!
Na scenie zobaczymy też kanadyjski Get The Shot oraz z rodzimego podwórka From Today, Noconcreto, Sothoris i Synapsę!
Pierwsza edycja odbędzie się 9 lipca 2022 roku w klubie Progresja w Warszawie.
Przyjdźcie i przekonajcie się sami! Lato to idealny czas by zapewnić sobie wieczór dobrej zabawy na świeżym powietrzu z wyśmienitymi muzycznymi występami.
Zapraszamy serdecznie!
Frozen Sun Fest 2022 czeka na Was!
By nie przegapić żadnych wieści, śledźcie nas na:
https://www.frozensunfest.com
https://www.facebook.com/FrozenSunFest/
https://www.instagram.com/frozensunfest/

? Line-up
➡️ DECAPITATED
Założony w 1996 roku Decapitated przez lata budowali reputację jednego z międzynarodowych liderów swojego gatunku. Można śmiało stwierdzić, że Zespół nie boi się eksperymentować (jak na albumie "Anticult"), ustawiając poprzeczkę jeszcze wyżej flirtując z różnymi tempami, mieszając Death Metal z Grindcore, Black Metalową atmosferę z wibracjami Stoner Rocka, dodając nowoczesne metalowe rytmiczne riffy, które nawiązują nadal do poprzednich wydawnictw. Z naciskiem na pomysłowe pisanie utworów i umiejętności techniczne, Decapitated zdobył szacunek swoich muzycznych rówieśników i zyskał oddaną rzeszę fanów. Vogg, muzyczny mózg zespołu, tworzy muzykę, która często zawiera porywające tempa, miażdżące riffy i niezapomniane gitarowe solówki.
https://www.facebook.com/decapitated
https://www.instagram.com/decapitatedband
⚡ Earth Scar

⚡ Spheres Of Madness (Pol'and'Rock 2019)

⚡ Blood Mantra


➡️ ILLUSION
Illusion został założony w 1992 r. w Gdańsku przez Tomasza „Lipę”
Lipnickiego (wokal, gitara), Jurka „Jerrego” Rutkowskiego (gitara)
i Pawła Herbascha (perkusja), do których wkrótce dołączył Jarek
Śmigiel (bas). Już w 1993 r. zespół zwyciężył w konkursie Marlboro
Rock-in, wystąpił na festiwalu w Jarocinie i Festiwalu Sztuki w Żarnowcu i pojawił się w Szwajcarii na festiwalu Gampel. W latach 90. Illusion wydał pięć albumów, a piosenkami „Nóż”, „Vendetta” czy „Cierń” szybko i na długo zyskał uznanie fanów ciężkiego brzmienia. Był nominowany do Fryderyków i zdobył trzy złote płyty w czasach, gdy przyznawano je za sprzedaż minimum 100 tys. egzemplarzy.
https://illusion.pl
⚡ Nóż

⚡ O przyszłości

⚡ Kto jest winien


➡️ GET THE SHOT
Pochodzący prosto z Quebec w Kanadzie Get The Shot został założony w 2009 roku przez grupę wyrzutków, którzy nie pragnęli niczego więcej niż szansy na wykrzyczenie swojej
wściekłości na świat. Zespół gra bezpretensjonalny, uduchowiony hardcore zabarwiony desperacją zimnej i niezadowolonej młodzieży. Pięciu członków zespołu, napędzanych wiarą w to co robią i silnymi przekonaniami, zagrało już ponad 400 koncertów na całym świecie. Ich najnowsze osiągnięcie, Infinite Punishment,
to mroczna i ponura płyta z charakterystyczną dzikością i gwałtownością pięciu
rozczarowanych dusz, które nie mają już nic do stracenia. Żadnych trendów, żadnych kłamstw, żadnych zbędnych dodatków. Get The Shot to przede wszystkim wściekłość i gniew wobec tego trudnego miejsca, w którym żyjemy!
https://www.facebook.com/gettheshothc
https://www.instagram.com/gettheshothc
⚡ Rotting Idols

⚡ Blackened Sun

⚡Waging Death


➡️ FROM TODAY
Powstało w listopadzie 2016 roku. Zespół złożony jest z doświadczonych pasjonatów muzyki, z pogranicza hardcore/metal.
Uczestniczyli między innymi w takich projektach jak: Dispel the Crowd, Wounded Knee, Street Chaos, Primal Rage, Łeb Prosiaka. 01.01.2020 jest oficjalną datą wydania ich debiutanckiego albumu „From Today”
W 2021 roku można ich było usłyszeć na dużej scenie Pol'and'Rock.
https://www.facebook.com/fromtodayhc
https://www.instagram.com/from_today_hc
⚡ Oxygen

⚡ Stay True

⚡ Walking Dead


➡️ NOCONCRETO
Największym wydarzeniem koncertowym zespołu był występ na głównej scenie Przystanku Woodstock w 2003 r. w Żarach, który przyniósł mu większą rozpoznawalność.
Zespół ma na swoim koncie debiutancką płytę, która w 2004 r. została wydana przez wytwórnię płytową Embargo Nagrania. Niestety niedługo po premierze zespół nieoczekiwanie zakończył swoją działalność, ale w roku 2020 postanowił wrócić znowu do wspólnego grania, a 29 października 2021 r. odbyła się premiera pierwszego po siedemnastu latach singla pt. “Sky Is The Limit” będącego zapowiedzią nowego materiału, którego wydanie planowane jest w 2022 r.
https://www.facebook.com/NoconcretoOfficial
https://www.instagram.com/noconcreto_official/
⚡ Sky Is The Limit -


➡️ SOTHORIS
Obecnie zespół promuje drugi album, bardzo dobrze przyjęty w Polsce i zagranicą, “Wpiekłowstąpienie”, który został wydany 6 stycznia 2022 roku nakładem trzech wytwórni, w różnych krajach ( Finlandia, Brazylia, Rosja), w planach są kolejne. Muzyka Sothoris to
“mieszanina black metalowej zajadłości i death metalowej siły”, a warstwa tekstowa to studium ludzkiej niegodziwości.
https://www.facebook.com/SothorisBand
https://www.instagram.com/sothoris/
⚡ Sothoris - Wpiekłowstąpienie


➡️ SYNAPSA
Wrocławski kwartet poruszający się w klimatach deathcore/metalcore. W 2020r. premierę ma minialbum "Dissimulation", który jest dostępny w wersji CD oraz w dystrybucji cyfrowej na platformach tj. Spotify, iTunes czy Tidal. Utwory SYNAPSY emitowane były m. in. antenie Antyradia, Radio Afera czy Radia Wnet. Ponadto singiel "The Cage" emitowany był w TV w programie MINI JACK. W 2021r. SYNAPSA została sklasyfikowana na 4. miejscu 10. najlepszych metalowych zespołów listy Polish Chart. Płyta "Dissimulation" została objęta patronatami, spotkała się z pozytywną opinią i recenzjami serwisów i magazynów muzycznych. W ostatnim czasie band miał przyjemność wystąpić u boku zespołów tj. Decapitated, The Materia czy Black River. SYNAPSA została także laureatem Gostyńskich Rockowań Festival 2021 oraz m .in. występował podczas tegorocznych edycji Louder Fest. Aktualnie zespół jest w trakcie postprodukcji nowego wydawnictwa.
https://www.facebook.com/synapsabad
⚡ The Cage -

⚡ Upsidedown -

⚡ Defeated -

Smartlink (full album): https://id.ffm.to/synapsa_dissimulation

? UWAGA!
Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wszystkimi aktualnymi obostrzeniami rządu. Wszystkich uczestników obowiązuje przestrzeganie regulaminu Organizatora i Klubu oraz stosowanie się do aktualnych wytycznych wynikających z pandemii wirusa COVID-19.
Osoby niepełnoletnie potrzebują do udziału w wydarzeniu pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby poniżej 13 roku życia zobowiązane są do przyjścia z rodzicem lub prawnym opiekunem.

---[ENG]---
From Today Bookings is excited to invite you to the first edition of Frozen Sun Fest!
And what is Frozen Sun Fest? Nothing else but a project from fans for fans! Of course if we're talking about heavy fans. ?
The star of the day will be a band recognized around the world, every metal fan knows them well.... and probably not only them.
We're proud to announce Decapitated as the headliner!
The band is famous for their incredible stage quality, so we guarantee good fun!
The second star of the festival is Illusion, the legend of Polish heavy music!
In addition, both bands will celebrate their anniversaries this year, Decapitated will celebrate 25 years, and Illusion as many as 30 years! It's going to be a double birthday party!
On stage we will also see Get The Shot from Canada and from our own backyard From Today, Noconcreto, Sothoris and Synapsa!
The first edition will take place on July 9, 2022 at the Progresja club in Warsaw.
Come and see for yourselves! Summer is the perfect time to have an evening of good fun in the fresh air with delicious music performances.
We look forward to seeing you!
Frozen Sun Fest 2022 is waiting for you!
To not miss any news, follow us on:
https://www.frozensunfest.com
https://www.facebook.com/FrozenSunFest/
https://www.instagram.com/frozensunfest/

? ATTENTION!
The event will be held in accordance with all current government strictures. All participants are required to abide by the Organizer's and Club's rules and regulations and follow current guidelines resulting from the COVID-19 virus pandemic.
Minors need written permission from a parent or legal guardian to participate in the event. Persons under 13 years of age are required to come with a parent or legal guardian.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Progresja, ul. Fort Wola 22, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: