Finał WOŚP w Westinie. Bezpłatne testy elektrycznego Mustanga

Sun Jan 29 2023 at 11:00 am to 05:00 pm

The Westin Warsaw | Warsaw

The Westin Warsaw
Publisher/HostThe Westin Warsaw
Fina\u0142 WO\u015aP w Westinie. Bezp\u0142atne testy elektrycznego Mustanga
Advertisement
Hotel Westin Warsaw zaprasza na moc atrakcji w najbliższą niedzielę 29 stycznia w związku z 31. Finałem WOŚP. Trzeci rok z rzędu w hotelu odbędą się aktywacje dla rodzin, fanów motoryzacji i wszystkich chcących wesprzeć skarbonkę Westina.
Testy elektrycznego Forda Mustanga Mach-E
Dzięki partnerowi Ford Polska hotel udostępni dwa elektryczne Mustangi Mach-E na testy. Auta będzie można testować między g. 11 i 17. Chętni proszeni są o zgłoszenie się mailowo pod adres [email protected] i podanie preferowanej godziny testów auta. Testy potrwają od 30 do 60 min. Szczegóły zostaną ustalone mailowo.
Spróbuj kuchni EAT WELL
Westin znany jest z wyjątkowej kuchni fusion. W niedzielę 29 stycznia między g. 11 i 17 hotel zaprasza na degustację deserów z menu EAT WELL, która odbędzie się w przestrzeni pod słynną windą na skrzyżowaniu ulicy Grzybowskiej i Jana Pawła II.
Zwiedzanie apartamentu na 20 piętrze hotelu
To atrakcja, która na pewno spodoba się dzieciom. W g. 11-17 hotel zaprasza też na podróż słynną windą, architektonicznym punktem orientacyjnym w mieście i zwiedzanie apartamentu Executive, w którym na gości będą czekać niespodzianki.
Maskotki Westina wspierają WOŚP
Hotel zachęca do wsparcia swojej skarbonki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, którą tego dnia przejmą maskotki Westina. Pieniądze zbierane podczas 31. Finału WOŚP przekazane zostaną na walkę z sepsą.
Zapraszamy!
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

The Westin Warsaw, Al. Jana Pawla Ii 21,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: