FILMOŻARCIE: GAUCHO GAUCHO

Wed, 10 Sep, 2025 at 07:00 pm UTC+02:00

Centrum Kultury MOK w Głogowie | Glogow

Centrum Kultury MOK w G\u0142ogowie
Publisher/HostCentrum Kultury MOK w Głogowie
FILMO\u017bARCIE: GAUCHO GAUCHO
Advertisement
FILMOŻARCIE: GAUCHO GAUCHO
10 września 2025
godz. 19:00
Centrum Kultury MOK
BILETY: 20 zł - KASA CK MOK & KUPBILECIK.pl
Minęła przerwa wakacyjna, czas powrotu do kinowej uczty najwyższych lotów. Trudno wyobrazić sobie lepszy wybór na otwarcie sezonu, jak dzieło, które serwuje nam niezwykłą kombinację pięknych zdjęć, muzyki i opowieści. "GAUCHO GAUCHO" to najnowszy film autorów "Truflarzy", który na kinowym ekranie dostarczy niezapomnianych wspomnień.
Najnowszy film Michaela Dwecka i Gregory'ego Kershawa, twórców uwielbianego i nagradzanego na całym świecie hitu Truflarze.
Tym razem reżyserzy przenoszą nas do dzikich krajobrazów północno-zachodniej Argentyny, gdzie zagłębiamy się w życie gauchos — ludzi, którzy żyją według własnych zasad, z dala od pędu współczesnego świata, czerpiąc radość z prostego życia. To podnosząca na duchu opowieść o wolności, pasji i niezwykłej więzi między człowiekiem a naturą, a jednocześnie piękny, szczery, autentyczny film, który pozwala na chwilę zatrzymać się i docenić życie. Zachwycające, malarskie czarno-białe kadry, z których niemal każdy jest małym dziełem sztuki, w połączeniu z rewelacyjną ścieżką dźwiękową, przywołującą melodie niczym ze starej, zakurzonej szafy grającej w latynoamerykańskiej knajpie, sprawią że całkowicie zanurzycie się w świecie gauchos i zapomnicie o otaczającej was rzeczywistości!
OPIS FILMU:
Z dala od zgiełku współczesnego świata, w sercu prowincji Salta, pośród malowniczych górskich krajobrazów, żyje niewielka społeczność argentyńskich kowboi – gauchos. Witajcie w świecie pełnym radości, ciepła, muzyki i wolności!
Nastoletnia Guada, wychowana w tej niezwykłej wspólnocie, ma jedno marzenie – zostać kobietą gauchą. Rozdarta między szkolną codziennością a swobodą życia wśród gauchos, z determinacją dąży do realizacji swojego celu. Wspiera ją w tym jej rodzina, a także inni członkowie społeczności: wszechstronnie utalentowany tancerz Santino, bystry pięciolatek Jony, zafascynowany kulturą gauchos, oraz leciwy Lelo, którego życie wypełniały wino, muzyka i niezliczone przygody.
Wszyscy żyją w zgodzie z własnym rytmem, pielęgnując tradycje, celebrując rytuały i czerpiąc radość z bliskości natury oraz bycia razem. Znaleźli swój prosty przepis na szczęście. Czy uda im się go zachować w świecie, który zmienia się szybciej niż kiedykolwiek?
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Centrum Kultury MOK w Głogowie, rondo Konstytucji 3-go Maja 2,Głogow, Legnica, Poland, Glogow

Tickets

Sharing is Caring:

More Events in Glogow

Otwarcie gabinetu Medycyna Naturalna
Wed, 10 Sep at 12:00 am Otwarcie gabinetu Medycyna Naturalna

Jakubów, Polkowice County

Stand-up: Adam Sobaniec - "Podw\u00f3jne Szcz\u0119\u015bcie" \u2022 Zielona G\u00f3ra
Wed, 10 Sep at 08:00 pm Stand-up: Adam Sobaniec - "Podwójne Szczęście" • Zielona Góra

Kawon Piwnica Artystyczna

RollWinobranie #3
Fri, 12 Sep at 10:00 am RollWinobranie #3

Zielona Góra

Wrze\u015bniowy weekend z jog\u0105 w Stru\u017cynach
Fri, 12 Sep at 05:00 pm Wrześniowy weekend z jogą w Strużynach

Wincentego Witosa 7, Nowa Sól, 67-100 Nowa Sól, Poland

G\u0142og\u00f3w: Mamma Mia
Fri, 12 Sep at 07:00 pm Głogów: Mamma Mia

Centrum Kultury MOK w Głogowie

Glogow is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Glogow Events