FESTIWAL ŚWIADOMOŚCI I PRACY Z CIAŁEM GOŚCI YOGATTRACTIVE

Sat Jan 28 2023 at 10:00 am

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe | Warsaw

Yogattractive - anti-aging Joga Twarzy
Publisher/HostYogattractive - anti-aging Joga Twarzy
FESTIWAL \u015aWIADOMO\u015aCI I PRACY Z CIA\u0141EM  GO\u015aCI YOGATTRACTIVE
Advertisement
Prowadząca: Olga Szemley
Z radością zapraszamy Was na naukę slow-agingu: odmładzające, terapeutyczne a zarazem super kobiece warsztaty jogi twarzy Yogattractive™.
Chcesz naprawdę apetycznie i młodo wyglądać także w dojrzałym wieku?
Przestać zaciskać szczęki?
Czy też uwielbiasz dotyk i zmysłową przyjemność automasażu?
A może chcesz mierzalnie poprawić wzrok, ze zmianą okularów włącznie?
Yogattractive to jedyna w Polsce metoda jogi twarzy i automasażu mogąca pochwalić się podbudową naukową oraz prestiżowym certyfikatem fizjoterapii twarzy. Są to również chyba jedne z najprzyjemniejszych warsztatów świata, jeśli wierzyć opiniom ich uczestniczek. Od lat uczymy smart ageingu i autopielęgnacji dla afirmacji urody i zdrowia w każdym wieku.
Program w skrócie:
1. Słynny japoński Cosmolifting z akupresurą estetyczną twarzy
2. Ujędrniający masaż tkanek głębokich jeżykami do akupresury dla owalu twarzy
3. Joga twarzy dla wszystkich partii twarzy i szyi. Duży repertuar ćwiczeń ujędrniający mięśniowe „rusztowanie antygrawitacyjne”. Skupimy się na owalu twarzy i szyi, zadbamy o okolice oczu i dobry wzrok, uniesiemy kąciki ust i policzki. Pożegnamy zacisk szczęki!
4. Kończący automasaż tkanek głębokich Gua Sha, który stanowi połączenie terapeutycznej refleksologii z działaniem silnie napinającym i ujędrniającym. Osiągamy tonizację mięśni oraz znaczną redukcję opuchlizn.
5. Tarot Piękna - wykorzystamy karty do jogi twarzy - jedyne na europejskim rynku
Odżywiona cera, jędrna twarz są w zasięgu każdej kobiety, niezależnie od wieku. Czas upływa, parę zmarszczek ma prawo się pojawić, ale świeżość i piękny koloryt są przywilejem także dojrzałości. Warsztaty dla mam, córek i przyjaciółek.
Nauczysz się jak co wieczór masować buzię i głowę, nawet jeśli w tym czasie oglądasz Netflixa.
Być może zaskoczymy Cię podejściem do kosmetyki, a na pewno ułatwimy Ci życie oszczędzając kieszeni. Gdy już wiesz, co działa, skupiasz się tylko na tym.
Dowiesz się, czemu tyle kobiet pokochało jogę twarzy metodą Yogattractive. Zrobimy wspólny trening, a materiały dostaniesz do domu.
Do miłego zobaczenia (prośba o włożenie bluzeczki z dużym dekoltem do masażu i związanie włosów. Dla chętnych będzie również możliwość zakupienia książki, masażerów, kosmetyków i Eliksiru dla pięknej cery do picia :)
Bilety: https://serpiente.pl/bilety/
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Bobrowiecka 9,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: