Enviolo Retail Training Kortrijk

Tue, 18 Nov, 2025 at 09:00 am to Thu, 20 Nov, 2025 at 04:00 pm UTC+01:00

Syntra West Kortrijk | Kortrijk

enviolo international inc.
Publisher/Hostenviolo international inc.
Enviolo Retail Training Kortrijk
Advertisement
Enviolo Retail Training Series in Kortrijk
About this Event

Word een gecertificeerd Enviolo expert!

In onze enviolo retail training leer je alle essentiΓ«le vaardigheden voor het installeren, onderhouden, verkopen en promoten van de nieuwste Enviolo producten. Wij richten ons op kwaliteit, niet op kwantiteit. Dit houdt in, twee toegewijde trainers voor een groep maximaal 25 personen. We vertellen, maar laten vooral onze producten zien en maken er een boeiende dag van waarin we jou alles leren over onze producten.



We bieden 2 trainingen aan:
  • SALES TRAINING / HALVE DAY (09:00 - 13:00)

In deze verkooptraining leer je hoe je Enviolo's automatische en handmatige schakelsystemen effectief kunt promoten en verkopen, met speciale nadruk op de groeiende vraag naar automatisch schakelen. Je leert hoe je de Enviolo Automatic in je winkel kunt positioneren, voor welke fietsers deze geschikt is en wat de voordelen voor de klant zijn. We bieden je praktische hulpmiddelen en overtuigende argumenten om je zelfvertrouwen in de showroom of werkplaats te vergroten. Je ziet ook hoe eenvoudig het is om fietsen achteraf om te bouwen.

Voor wie? Verkoopmedewerkers, fietsmonteurs of winkeleigenaren. Deze training is geschikt voor iedereen die in een fietsenwinkel of werkplaats werkt en meer wil weten over Enviolo. Deze training is zeer geschikt voor iedereen die betrokken is bij klantcontact of fietsverkoop.


  • SALES + TECHNISCHE TRAINING / HELE DAG (09:00 - 16:00)

Deze uitgebreide training van een hele dag omvat alles van de ochtendsessie plus praktische technische workshops. Je leert in deze training, naast hoe je een fiets met Enviolo verkoopt, ook hoe je Enviolo producten moet onderhouden en monteren, inclusief de laatste productupdates en introducties.

Voor wie? Ideaal voor fietsmonteurs en eigenaren van werkplaatsen, en iedereen die betrokken is bij het sleutelen aan fietsen. Deze training is geschikt voor zowel beginners als gevorderde partners die kennis willen opdoen over het gehele enviolo productassortiment.



Praktische informatie

Naam lokaal: Gebouw Konnect - Lokaal 28 (op het einde van de gang rechts)

Taal: Deze enviolo training wordt gegeven in het Nederlands.

Catering: Lunch, drankjes en snacks zijn inbegrepen bij beide trainingen. Heb je dieetwensen? Laat dit dan achter op het aanmeldformulier of neem minimaal 2 weken van tevoren contact met ons op via:

Parkeergelegenheid: : Parkeergelegenheid op eigen terrein bij de locatie. Inrit 1 is het dichtsbij het juiste gebouw.

Wijzigingen en annuleringen: annuleringen zijn mogelijk tot 4 weken voor aanvang van het evenement. Verandering van datum of locatie is alleen mogelijk voor meer dan 3 weken voor het evenement.



enviolo lidmaatschap

Onze enviolo-leden ontvangen 3 gratis trainingstickets, klik hier voor meer informatie over het enviolo-lidmaatschapsprogramma.


Agenda

πŸ•‘: 08:30 AM - 09:00 AM
Inloop / Koffie
πŸ•‘: 09:00 AM - 09:20 AM
Start + introductie
πŸ•‘: 09:20 AM - 10:20 AM
Workshop 1: Enviolo CVP & Handmatig schakelen

Info: Een uitgebreide uitleg van onze technologie met alle producten bij de hand. We nemen ons complete assortiment naven en shifters door, leggen uit hoe je verschillende toepassingen kunt herkennen en we delen praktische tips voor het oplossen van problemen om een soepele werking te garanderen.


πŸ•‘: 10:20 AM - 10:30 AM
Koffiepauze
πŸ•‘: 10:30 AM - 11:30 AM
Workshop 2: Enviolo Automatic

Info: Deze sessie behandelt de belangrijkste voordelen van de Enviolo Automatic. We leggen je uit hoe het systeem werkt, voor wie het geschikt is, hoe je het effectief kunt verkopen en we leggen je uit hoe je een fiets kan ombouwen naar Enviolo Automatic.


πŸ•‘: 11:30 AM - 11:40 AM
Koffiepauze
πŸ•‘: 11:40 AM - 12:30 PM
Gates Workshop

Info: Product updates, tips & tricks gericht op onderhoud en verkoop van Gates riemen.


πŸ•‘: 12:30 PM - 01:30 PM
Lunch
πŸ•‘: 01:00 PM - 01:00 PM
Einde van de Sales Training
πŸ•‘: 01:30 PM - 02:30 PM
Praktische workshops (Deel 1)

Info: In kleine groepen werk je samen aan praktijkgerichte workshop scenario's. Het eerste deel is gericht op onze handgeschakelde producten en freewheel.


πŸ•‘: 02:30 PM - 02:45 PM
Koffiepauze
πŸ•‘: 02:45 PM - 03:45 PM
Praktische workshops (Deel 2)

Info: De praktische workshops worden voortgezet. Dit deel richt zich op onze automatische producten en omvat ook Gates Belts Drive.


πŸ•‘: 03:45 PM - 04:00 PM
Afsluiting + Certificaat
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Syntra West Kortrijk, 220 Doorniksesteenweg, Kortrijk, Belgium

Tickets

EUR 59.29 to EUR 119.79

Sharing is Caring:

More Events in Kortrijk

Fragile (FR) & STONKS A THE PIT'S
Thu, 20 Nov at 06:00 pm Fragile (FR) & STONKS A THE PIT'S

Sint-Rochuslaan 1, 8500 Kortrijk, Belgium

AROMA: Kookworkshop Syri\u00eb
Thu, 20 Nov at 06:30 pm AROMA: Kookworkshop SyriΓ«

Boekenhuis Theoria

TOPS \u2718 Wilde Westen
Thu, 20 Nov at 07:00 pm TOPS ✘ Wilde Westen

Conservatoriumplein 1, 8500 Kortrijk, Belgium

Narcotic Wasteland @ DVG Club, Kortrijk
Thu, 20 Nov at 07:00 pm Narcotic Wasteland @ DVG Club, Kortrijk

DVG Club - Kortrijk

TOPS in Kortrijk
Thu, 20 Nov at 07:00 pm TOPS in Kortrijk

Wilde Westen

Sander Braeckman - One man band blues en folk-troubadour
Thu, 20 Nov at 08:00 pm Sander Braeckman - One man band blues en folk-troubadour

budastraat 15 , 8500 Kortrijk, Belgium

Kortrijk is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Kortrijk Events