EHRS Summit: data-driven future

Tue Feb 13 2024 at 10:00 am to 04:30 pm

Ehitajate tee 5, Mustamäe, Tallinn, 19086 Harju Maakond, Eesti | Tallinn

HR EXPO
Publisher/HostHR EXPO
EHRS Summit: data-driven future
Advertisement
Taas on aeg võtta ette oma kalender ning broneerida uueks aastal seal ära 13.02, sest just siis toimub Eesti HR Seltsi poolt juba teist aastat korraldatav EHRS Summit: data-driven future!
Ootame osalema kõiki personalijuhtimise valdkonna entusiaste, kes soovivad saada uusi mõtteid, kuidas andmeid teadlikult ära kasutada ning nende põhjal teha läbimõeldud otsuseid parimate tulemuste saavutamiseks. EHRS Summitile on oodatud ka teised HR huvilised, kuna kõik esinejad ei ole sugugi mitte ainult personalivaldkonnast, vaid toovad lavale hoopis teistsugused vaatenurgad, mis on rakendatavad ka mujal äris.
EHRS Summit on ellu kutsutud selleks, et pakkuda HR entusiastidele võimalust kuulata inspireerivaid esinejaid, saada sealjuures teadmisi-praktilisi nippe, et olla paremini ette valmistunud tulevikuks ning võtta aega, et võrgustuda ja suhelda teiste HR valdkonna esindajatega. Üritust läbivaks teemaks on sel korral andmed ja nende nutikas kasutamine ning selle ümber on üles ehitatud kõik ettekanded.
Tegemist ei ole lihtsalt konverentsiga - EHRS Summiti programm on kokku pandud erinevaid formaate silmas pidades: pikemad esinemised vahelduvad lühemate, 15-minutiliste inspiratsiooniampsudega, lisaks oleme ajakavasse ära mahutanud mitu tavapärasest pikemat pausi, kus osalejad saavad omavahel võrgustuda ning mõtteid vahetada. Samuti toimuvad pauside ajal erinevate HR toodete/teenusepakkujate demod, et külastajad saaksid rohkem teada põnevatest ja innovaatilistest lahendustest, mis aitavad igapäevase personalijuhtimise muuta kiiremaks ja tulemuslikumaks.
Ja pane tähele - EHRS Summit on sel aastal ingliskeelne! Seda muidugi selleks, et pakkuda väärtuslikku sisu ja võimalust kokkutulemiseks meie Eestis tegutsevatele rahvusvahelistele personalivaldkonna entusiastidele ning meelitada ligi HR huvilisi ka lähiriikidest.
EHRS Summit toimub Tallinna Tehnikaülikooli peamaja aulas ja tudengimajas. Uksed avame 08:30 ja päeva alustame 09:15 EHRS 2023. aasta kokkuvõtte ja 2024 plaanide tutvustamisega. Ole juba aegsasti kohal, et jõuaksid võtta maitsva hommikukohvi, tervitada tuttavaid nägusid ning seada ennast mõnusalt sisse põnevateks inspiratsiooniampsudeks. Täpsema info ettekannete ja demode kellaaegade kohta leiad ürituse ajakavast.
hrselts.ee/ehrs-summit-2024
Inspiratsiooni, uusi mõtteid ja sütitavaid kohtumisi täis päeva üheks oluliseks osaks on valdkonna parimate tunnustamine järgmistes kategooriates:
? Aasta HR tegu
? Aasta HR tiim
? Aasta HR vabatahtlik
? Aasta HR lahendus
? Aasta HR sõber

EHRS Summiti partneriteks on Swedbank, Work in Estonia ja Avokaado.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Ehitajate tee 5, Mustamäe, Tallinn, 19086 Harju Maakond, Eesti, Estonia

Tickets

Discover more events by tags:

Business in Tallinn

Sharing is Caring: