Ed Sheeran - PGE Narodowy, Warszawa

Fri Aug 26 2022 at 04:00 pm to 11:00 pm

PGE Narodowy | Warsaw

FKP Scorpio Polska
Publisher/HostFKP Scorpio Polska
Ed Sheeran - PGE Narodowy, Warszawa
Advertisement
Ed Sheeran
+-=÷x Tour
Warszawa, PGE Narodowy
supports: Maisie Peters, Cat Burns
26.08.2022
Doors: 16:00 / Showtime: 18:00
Ed Sheeran ogłasza swoją najnowszą trasę ‘+ - = ÷ x Tour’ (wymawiane ‘The Mathematics Tour’), która odbędzie się na stadionach w roku 2022. Tournée rozpocznie się w kwietniu przyszłego roku, a Ed zagra w UK, Irlandii, Środkowej Europie i Skandynawii, jak również powróci na londyński stadion Wembley, aby zagrać trzy koncerty w czerwcu/lipcu. Bilety będzie można nabyć na stronie www.eventim.pl
Najbliższa trasa Eda ‘+ - = ÷ x Tour’ odbędzie się na stadionach po raz pierwszy od przełomowej ‘Divide Tour’ z lat 2017 – 2019. Była to oficjalnie najpopularniejsza trasa, która przyniosła najwyższe zyski jeszcze przed jej zakończeniem. Podczas przyszłorocznego tournée, fani będą mieli okazję zobaczyć Eda wykonującego po raz pierwszy na żywo wybór utworów z najnowszego albumu ‘=’. Będą mogli również doświadczyć wyjątkowej produkcji, z okrągłą sceną na środku stadionu, na której Ed wystąpi w każdym kraju otoczony publicznością.
Wyczekiwany album Eda ‘=’ ukaże się 29 października nakładem Asylum/Atlantic. Oczekuje się, że nowy singiel artysty zajmie miejsce jego poprzedniego hitu na oficjalnej liśice singli w UK, utwór ‘Shivers’ – Ed wykonał go po raz pierwszy w poprzedni weekend na MTV VMA’s. Jest to kolejny szlagier po ogromnym sukcesie, ‘Bad Habits’, i powrocie Eda na listy, gdzie jak do tej pory, pozostawał w czołówce przez kolejne 11 tygodni.
Co więcej, od zeszłego tygodnia Ed stał się pierwszym brytyjskim artystą solowym, który przebywał 52 tygodnie – cały rok – na pierwszym miejscu oficjalnej brytyjskiej listy singli, wyprzedzili go jedynie Elvis Presley i The Beatles.
Promotorzy zachęcają do używania oficjalnych stron wymienionych na Edsheeran.com oraz przypominają, że Viagogo nie jest oficjalnym dystrybutorem biletów na nadchodzącą trasę.
Często zadawane pytania wraz z odpowiedziami na nie można znaleźć na stronie www.fkpscorpio.pl/ed-sheeran-faq
www.edsheeran.com
www.fkpscorpio.pl
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

PGE Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: