Dzień otwarty z Quadralite

Tue Jul 27 2021 at 12:00 pm to 04:00 pm

Fotoforma | Warsaw

Quadralite
Publisher/HostQuadralite
Dzie\u0144 otwarty z Quadralite Zapraszamy na dzień otwarty z Quadralite, który odbędzie się 27 lipca w godzinach 12:00-16:00 w sklepie Fotoforma w Warszawie.,
Zastanawiasz się nad zakupem oświetlenia studyjnego i chcesz poznać jego zalety? A może potrzebujesz uzupełnić swoją wiedzę na temat sprzętu, który już posiadasz? Dołącz do nas podczas dnia otwartego Quadralite i poznaj działanie urządzeń w praktyce!
Podczas spotkania:
? Skorzystasz z możliwości indywidualnych konsultacji prowadzonych przez ekspertów,
? Dowiesz się, jak korzystać z lamp oraz jakich parametrów używać, aby w pełni wykorzystywać potencjał zakupionego sprzętu,
? Będziesz mieć okazję do zainspirowania się konkretnym stylem fotograficznym,
? Uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania bezpośrednio od przedstawicieli marki, którzy rozwieją Twoje wątpliwości związane z użytkowaniem sprzętu,
? Kupisz produkty Quadralite w wyjątkowo atrakcyjnych cenach
? Spotkasz się z profesjonalistami, wymienisz doświadczenia i poznasz szeroki asortyment produktów marki Quadralite,

?Żeby mieć z Wami jak najlepszy kontakt, zachęcamy również do zapisów na poszczególne godziny konsultacji i pokazów. Dzięki temu będziemy mogli się dobrze zorganizować i każdemu poświęcić odpowiednią ilość czasu. ?
Zapisy ? https://app.evenea.pl/event/dni-otwarte-quadralite/

Wydarzeniu towarzyszyć będzie również spacer fotograficzny „błysk w plenerze”, podczas którego wykorzystamy niezwykle malowniczy Ogród Krasińskich do tworzenia zachwycających kadrów. Głównym celem spaceru jest wymiana doświadczeń, kreatywne spędzenie czasu i integracja pasjonatów fotografii.
Porozmawiamy o tym, jak wykonać portret, kiedy i w jaki sposób wykorzystywać światło ciągłe, lampy błyskowe oraz modyfikatory. Skupimy się na ćwiczeniu uważności, wykorzystaniu promieni słonecznych i padających cieni. Wspólnie zmierzymy się z trudnościami, które napotykamy podczas robienia zdjęć i postaramy się je wyeliminować.
Spacer kierowany jest do wszystkich osób, które mają opanowaną obsługę swoich aparatów i chciałyby rozwijać swoje zainteresowania w przyjemny sposób.
W warsztatach będzie uczestniczyła profesjonalna modelka, doświadczona w sesjach portretowych, która zapozuje nam do zdjęć.
Spacer poprowadzi Maja Kupidura Fotografia: z fotografią związana od dzieciństwa. Pasję do robienia zdjęć przekazali jej rodzice, wykładowcy fotografii. Odkąd urodził się jej synek, intensywnie oddała się fotografii dziecięcej, spotykającej się z uznaniem odbiorców. Obecnie zajmuje się portretem, fotografią sensualną oraz fine-art. Posiada własne studio, w którym szkoli i tworzy wyjątkowe sesje.
Jeżeli zależy Ci na rozwijaniu umiejętności, obcowaniu ze sztuką oraz przyjemnie spędzonym czasie w gronie profesjonalistów – dołącz do nas!


Miejsce spaceru: Ogród Krasińskich
Godzina: 17:30
Czas trwania: 2h
Cena: 35zł
❗️ Liczba miejsc ograniczona
Zapisy na spacer: https://tiny.pl/9hbnb

Event Venue & Nearby Stays

Fotoforma, Andersa 21, 00-159 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Discover more events by tags:

Art in WarsawFine-arts in Warsaw

Sharing is Caring: