Dzień otwarty z markami Leica i Sigma w 6x7!

Fri Dec 02 2022 at 03:00 pm

6x7 Fotografia Profesjonalna | Warsaw

Leica Camera Poland
Publisher/HostLeica Camera Poland
 Dzie\u0144 otwarty z markami Leica i Sigma w 6x7!
Advertisement

Zapraszamy 2 grudnia do 6x7 na dzień otwarty z dwoma markami - #Leica i #Sigma. Obie firmy współpracują ze sobą w zakresie wspólnego mocowania obiektywów - L-Mount. I o tym będziemy rozmawiać.

Zaprosiliśmy dwóch gości - Krzysztofa Szlęzaka - ambasadora Leica Camera Poland, który na codzień wykorzystuje w swojej pracy aparat Leica SL2-S oraz zestaw obiektywów Sigmy. Szlęzak nie tylko opowie o pracy tym systemem, jego mocnych i słabych stronach, ale przede wszystkim zaprezentuje efekty pracy. W tym niepublikowane nigdzie wideo. To wyjątkowa szansa na premierowy pokaz pracy tego niezwykle sympatycznego twórcy!

Jeżeli nie wiecie czym jest L-Mount lub nie jesteście do niego przekonani przyjdźcie do 6x7 wcześniej. Na miejscu będzie Patryk Wiśniewski z polskiego oddziału Leiki, którego poprosiliśmy o wprowadzenie do systemu, ale także udostępniliśmy mu Sigmę fp L. Czy taki zestaw można porównać do najnowszego dalmierza niemieckiego producenta - Leiki M11? Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Poza naszymi gośćmi będzie oczywiście sprzęt demo, który będzie można swobodnie potestować. Leica SL2, Leica SL2-S, Sigma fp L i Sigma fp oraz cała paleta obiektywów zarówno jeśli chodzi o legendarną i kosztowną optykę Leiki, jak i świetne jakościowo i bardziej przystępne szkła japońskiego producenta.
Zapraszamy!
Gdzie?
6x7 Fotografia Profesjonalna
ul. Rudzka 28 lok. u2
01-689 Warszawa
Kiedy?
2 grudnia od 15:00
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

6x7 Fotografia Profesjonalna, Rudzka 28 lok.u.2,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: