Advertisement
Otwarte treningi agility na hali Caniversum - zapraszamy na każdym poziomie zaawansowania, również początkujące teamy chcące rozpocząc przygodę z tym sportem. Dzięki hali działamy niezależnie od pogody. Bezpieczne podłoże (Juta grass), strefówki Galican Intercan. Trenujemy na CAŁEJ HALI.
NIEDZIELA, 16 LUTEGO, DOSTĘPNE GRUPY:
6-8 - 3 miejsca
8-10 - 3 miejsca
10-12 - 3 miejsca
Prowadząca: Alicja Ujma, zawodniczka i trenerka agility
Zapisy: [email protected]
Cena:
140zł pies/zajęcia grupowe
240zł - 2 psy jednego przewodnika
180zł - zajęcia indywidualne (ze względów organizacyjnych pierwszeństwo mają zajęcia grupowe - jeśli obawiasz się, czy Twój pies da radę - napisz, postaramy się zorganizować wszystko tak, żeby było komfortowo!)
!! WAŻNE INFORMACJE !!
- rezygnacja z treningu bez ponoszenia konsekwencji finansowych jest możliwa jedynie na 72h przed zajęciami lub po znalezieniu osoby na swoje miejsce
- psy nie mogą się załatwiać na hali, wg regulaminu hali kara za załatwienie się psa to 50zł płatne na poczet hali Caniversum pod warunkiem przyznania się i posprzątania (nieprzyznanie się grozi karą 500zł, hala jest monitorowana)
Zgłaszając się na trening akceptujesz powyższe warunki.
O prowadzącej:
W zawodach agility biorę czynny udział od 2013 roku, startowałam z 5 różnymi psami (kundel, nagi pies peruwiański, mudi, kelpie), moje największe sukcesy:
Z Mishą - II Vice Mistrz Polski Agility Drużynowego 2021 i 2022, kwalfiikacja na Mistrzostwa Europy 2022, poziom wyszkolenia A3, tytuł TOP AGILITY DOG Medium 2022, TOP AGILITY TEAM Medium 2022
Z Syriuszem - kwalifikacja na Mistrzostwa Europy 2017, poziom wyszkolenia A3
Z Lancem - II Vice Mistrz Polski Agility Drużynowego 2022, poziom wyszkolenia A3
Chociaż zaczynałam z kundelkiem Chrupkiem - ze względu na wiek (8 lat na jego pierwszych zawodach) biegaliśmy tylko w klasie zero, wielokrotnie stając na podium.
Regularnie uczę się na seminariach u topowych zawodników (takich jak m.in. Monika Rylska, Ola Gronek, Magdalena Łabieniec, Magdalena Ziółkowska). Od 2016 nieprzerwanie jestem klubowiczką Dream Agility Team i trenuję pod okiem Zuzi Grzegorczyk. Poza moimi psami pomagałam przygotowywać mudika Raisę do zawodów (Raisa jest II Vice Mistrzem Polski Agility Drużynowego 2021 i 2022, Top Agility Team Dogiem ML 2021).
Przykładowe filmiki z efektami mojej pracy:
Misha:
Syriusz:
Lance:
Raisa:
Pytania? Piszcie [email protected]!
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Caniversum. Centrum Sportów Kynologicznych, Jabłoniowa 21a,Mogilany, Krakow, Poland