Dwujęzyczne poranki dla dzieci w kinie Iluzjon

Sat May 14 2022 at 10:00 am to 12:00 pm

Kino Iluzjon | Warsaw

Kino Iluzjon
Publisher/HostKino Iluzjon
Dwuj\u0119zyczne poranki dla dzieci w kinie Iluzjon
Advertisement
Wraz z Misiowymi Przyjaciółmi zapraszamy na polsko-ukraińskie filmowe porankami dla dzieci w kinie Iluzjon na Mokotowie. Na wspólne oglądanie filmów animowanych i kreatywne zabawy zapraszamy dzieci w każdym wieku w soboty w godzinach 10:00 - 12:00.
ℹ Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
??? Podczas spotkań będziemy oglądać filmy oraz animacje dla dzieci, śpiewać, bawić się i miło spędzać czas. Chcemy, aby dzieci w każdym wieku mogły zająć się tym, co dzieci najbardziej lubią – zabawą!
Projekcjom filmowym będą towarzyszyć warsztaty kreatywne prowadzone przez dwujęzycznych polsko-ukraińskich animatorów. Dzięki temu, poprzez wspólną zabawę, dzieci z Polski i Ukrainy będą miały okazję do integracji oraz zapoznania się z kulturą sąsiadujących ze sobą państw. Na małych i dużych uczestników spotkań oprócz filmów i zabaw będzie czekać także poczęstunek.
Wśród pokazywanych filmów znajdą się polskie animacje i filmy dla dzieci, między innymi cykl „Przygody Gapiszona”, „Miś Uszatek” czy „Niezwykła podróż.” Wszystkie filmy zostały dobrane przez filmoznawców Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego tak, aby były odpowiednie dla dzieci w każdymi wieku, jak również dla dzieci po dramatycznych przyjściach ostatnich dni.
?????????
Wstęp na poranki jest bezpłatny, nie obowiązują bilety.
??????????????????
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Kino Iluzjon, Narbutta 50A, Warsaw, Poland

Discover more events by tags:

Entertainment in Warsaw

Sharing is Caring: