Advertisement
Podobają Ci się włóczkowe projekty, ale nigdy nie miałaś w ręku drutów – kurs DRUTY OD PODSTAW został przygotowany z myślą o Tobie. Przyjdź i zacznij swoją przygodę z dziewiarstwem! Na kursie dowiesz się wszystkiego co potrzeba, aby zacząć dziergać. Poznasz narzędzia oraz rodzaje włóczek, nauczysz się jak nabierać oczka, dowiesz się jak przerabiać oczka prawe i lewe, poznasz podstawowe ściegi, nauczysz się pracować w okrążeniu, wykonasz swój pierwszy mały projekt na drutach i to nie jeden!Zajęcia odbywają się w rytmie raz na dwa tygodnie i obejmują cykl 5 spotkań.
Materiały zapewniamy – otrzymasz swoją pierwszy wyprawkę dziewiarską oraz wszystkie materiały na projekty w trakcie kursu. Oprócz tego po każdych zajęciach dostaniesz pakiet szkoleniowy i filmiki instruktażowe do pracy w domu.
Swoją przygodę możesz potem kontynuować w grupie LEVEL UP (średniozaawansowanej).
🧶 Terminy spotkań: 7 i 21 stycznia, 18 lutego, 4 i 18 marca (środy), godz. 17.00-19.00
🧶 Miejsce: Stowarzyszenie Port Szczecin, ul. Garncarska 5/U10
🧶 Zapisy: poprzez naszą stronę internetową - https://stowarzyszenieportszczecin.pl/produkt/druty-od-podstaw-1-spotkanie/ lub mailowo [email protected] (można zapisać się jedynie na cały kurs, każde zajęcia są ze sobą powiązane)
🧶 Cena: 180 zł/ spotkanie, 900 zł/ kurs
🧶 Prowadzenie: Karolina Klek /Knitt and Wear (www.karolaknitt.pl)
🧶 Czas jednego spotkania: 2 h
Po rozpoczęciu kursu grupa jest zamknięta, tzn. że nie można już do niej dołączyć w trakcie trwania kursu.
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy: [email protected]
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
ulica Garncarska 5, 70-377 Szczecin, Polska, ulica Garncarska 5, 70-377 Szczecin, Polska, Szczecin, Poland
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.






