Domomarket – targi autorskie 17-18 września w Domotece

Fri Sep 17 2021 at 02:00 pm to Sat Sep 18 2021 at 08:00 pm

Domoteka - Centrum wyposażenia wnętrz | Warsaw

Domoteka
Publisher/HostDomoteka
Domomarket \u2013 targi autorskie 17-18 wrze\u015bnia w Domotece

Domoteka zaprasza na wyjątkowe targi prezentujące najlepsze autorskie marki – Domomarket. Stanowią one idealną okazję do kupienia unikatowych oryginalnych produktów zainspirowania się najnowszymi designerskimi trendami przetestowania kosmetyków czy znalezienia modowych perełek. Celem wydarzenia organizowanego we współpracy z projektem Jestem Slow jest wspieranie lokalnych producentów i projektantów oraz popularyzowanie idei „slow” czyli świadomego a także odpowiedzialnego dokonywania zakupów.


Szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz wyróżniających się doskonałym designem to znak rozpoznawczy Domoteki. Klienci doskonale wiedzą co mogą znaleźć w ofercie a także z jakich materiałów wykonane są produkty. Domoteka idzie jednak o krok dalej i w kreatywny sposób dopełnia swój asortyment poprzez targi Domomarket.


W wydarzeniu wezmą udział wystawcy z następujących kategorii:

·        Dom (artykuły dekoracyjne dodatki zapachy tekstylia)

·        Moda (odzież i dodatki obuwie)

·        Pielęgnacja (kosmetyki i akcesoria)

·        Vintage (artykuły dekoracyjne odzież rowery plakaty płyty winylowe)

·        Kultura i rozrywka (magazyny książki)

·        Gastronomia


Na targach pojawią się produkty unikalne autorskie świetnie zaprojektowane. W gronie marek uczestniczących w Domomarket znajdują się: Adam Bart Afish Bartos Cosmetics Bear Ebike Bracia Mydlarze CosmoStones DQ Dominika Niewczas Dwa Borsuki Galeria Sztuki Rowerowej Intensi Joccos Design J&P Ceramic Boat Lazy Sundays Maiss Malkontent Myśl od Czapy Oczar Manufaktura Old Sail & Old Soldier Playwoodworks Tacos La Fiesta TASHKA TAS-KU Winyl Market Woodness Wydawnictwo Claroscuro oraz Vende.


Więcej informacji na temat Domomarket a także uczestniczących w nim wystawców można znaleźć

na stronie WWW Domoteki https://domoteka.pl/domomarket/ oraz na profilu FB: https://www.facebook.com/events/210225864479026


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgodnie z obowiązującymi zasadami i w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników targi zostaną zorganizowane w odpowiednim reżimie sanitarnym.


Serdecznie zapraszamy do Domoteki (ul. Malborska 41) 17 września w godz. 15-21 oraz 18 września w godz. 10-21.

Event Venue

Domoteka - Centrum wyposażenia wnętrz, Malborska 41, 03-286 Warszawa, Polska, Warsaw, Poland

Tickets

USD 0.00

Discover more events by tags:

Crafts in Warsaw

Sharing is Caring: