Diggy Dex in Openluchttheater Bosspot | FLUOR

Sat, 06 Sep, 2025 at 06:00 pm UTC+02:00

Oliemolenhof 22, 3812PB Amersfoort, Netherlands | Amersfoort

FLUOR
Publisher/HostFLUOR
Diggy Dex in Openluchttheater Bosspot | FLUOR
Advertisement
Tickets voor deze show gaan vrijdag 21 maart om 10.00 uur in de voorverkoop.
Diggy Dex komt terug naar Openluchttheater Bosspot! Met zijn poëtische, toegankelijke hiphop raakt hij al jaren harten. Hits als ‘Slaap Lekker’ en ‘Treur Niet (Ode Aan Het Leven)’ werden platina, en hij schreef voor artiesten als Guus Meeuwis en Suzan & Freek.
Hij blijft trouw aan zijn muzikale erfgoed hiphop, en voelt tegelijkertijd de drive om andere muzikale paden te bewandelen. Hij schitterde de voorgaande jaren in het programma Beste Zangers en bij de succesformatie The Streamers liet Diggy Dex blijken dat het pad van zang hem niet onbekend is.
Na uitverkochte club- en openluchttheater tours, een uitverkochte AFAS Live en een twee uitverkochte shows in het Koninklijke Theater Carré, zet hij zijn rondreis voort in met zijn laatste album ‘Losse Krabbels’ . Even verhalende als fonkelende tunes komen recht in het hart binnen en trekken je mee in een wereld van verwondering. Een ode aan het leven!
Dit concert is in samenwerking met Future Vilage.
Fysieke tickets zijn te koop bij Velvet Music.
Vanaf 18.00 uur is het mogelijk om te dineren of een hapje te eten in het Openluchttheater voorafgaand aan het concert. Het volledige menu volgt nog.
Voor ieder concert zijn een beperkt aantal rolstoelplekken beschikbaar. Hiervoor kun je een ‘Rolstoelticket Openluchttheater’ aanschaffen. Let op, voor een begeleider dient een extra ‘Voorverkoopticket’ te worden gekocht.
Alle concerten uit deze concertreeks vinden plaats in Openluchttheater Bosspot. Voor meer informatie over de locatie kun je hier terecht.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Oliemolenhof 22, 3812PB Amersfoort, Netherlands, Oliemolenhof 22, 3812 PB Amersfoort, Nederland, Amersfoort, Netherlands

Tickets

Sharing is Caring:

More Events in Amersfoort

2 x live at Miles: Laagland
Fri, 05 Sep at 08:30 pm 2 x live at Miles: Laagland

Hof 25-26, 3811 CK Amersfoort, Netherlands

ROND\u00c9, Lenny Monsou in Amersfoort
Fri, 05 Sep at 08:30 pm RONDÉ, Lenny Monsou in Amersfoort

FLUOR

\ud83d\udeb4\u200d\u2642\ufe0f\u2728 Ervaar de koers tijdens De Eerste Demarrage! \u2728\ud83d\udeb4\u200d\u2640\ufe0f
Sat, 06 Sep at 09:00 am 🚴‍♂️✨ Ervaar de koers tijdens De Eerste Demarrage! ✨🚴‍♀️

Sportpark Zielhorst 2, Amersfoort

Verleden naar het heden, workshopweekend
Sat, 06 Sep at 09:30 am Verleden naar het heden, workshopweekend

Middeleeuws erf De Bergkamp

After Summer Market Vathorst
Sat, 06 Sep at 10:00 am After Summer Market Vathorst

Cruquius 60, 3813 PP Amersfoort, Netherlands

Keistadfeesten op de Hof
Sat, 06 Sep at 02:00 pm Keistadfeesten op de Hof

Hof, Amersfoort

Pitchers Huisband LIVE
Sat, 06 Sep at 10:00 pm Pitchers Huisband LIVE

Groenmarkt 7, 3811CP Amersfoort, Netherlands

Clowntjeshof 2025
Sun, 07 Sep at 12:00 pm Clowntjeshof 2025

hof, 3811 CJ Amersfoort, Netherlands

Joni & Beer - Groenmarkt Speelt Buiten
Sun, 07 Sep at 03:00 pm Joni & Beer - Groenmarkt Speelt Buiten

Groenmarkt 7, 3811CP Amersfoort, Netherlands

Geehive
Sun, 07 Sep at 03:30 pm Geehive

Hamseweg 31, 3828 AA Hoogland, Netherlands

Lights Out Session: album Mustt Musst
Sun, 07 Sep at 08:30 pm Lights Out Session: album Mustt Musst

De Lieve Vrouw - Theater Film Café

WRAP Wellness Recovery Action Plan
Thu, 11 Sep at 01:30 pm WRAP Wellness Recovery Action Plan

Amersfoort

Amersfoort is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Amersfoort Events