Darmowe szkolenie - akupunktura ucha w walce z traumą, uzależnieniami i bólem

Fri Dec 02 2022 at 03:30 pm to 08:00 pm

Pałac Kultury i Nauki Warszawa | Warsaw

Darmowa Akupunktura dla Ukrainy
Publisher/HostDarmowa Akupunktura dla Ukrainy
Darmowe szkolenie - akupunktura ucha w walce z traum\u0105, uzale\u017cnieniami i b\u00f3lem
Advertisement
Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są mailowo na adres: [email protected]
Plan szkolenia:
- Dowiecie się, co to jest trauma i trauma wtórna.
- Nauczycie się stosować protokół NADA za pomocą igieł i nasion na plastrach – każdy będzie miał możliwość wykonania, a także otrzymania zabiegu.
- Poznacie też protokół przeciwbólowy, tzw. battlefield acupuncture przeprowadzany za pomocą igieł ASP oraz dowiecie się kiedy i jak go stosować.
- Dokładnie omówimy możliwe komplikacje i przeciwskazania do zabiegu NADA i battlefield acupuncture
- Nauczycie się na co zwracać uwagę przy pracy z pacjentami, którzy doświadczyli traum.
- Dowiecie się też, jak można organizować mobilne kliniki – miejsca, gdzie przeprowadza się zabiegi dla dużych grup w sytuacjach kryzysu takiego jak katastrofy naturalne, konflikty zbrojne, a także jak tworzyć mobilne kliniki dla społeczności lokalnych – weterani służb mundurowych, osoby uzależnione od środków psychoaktywnych, inne społeczności lokalne.
- Porozmawiamy o dobrych praktykach w mobilnych klinikach, w tym w szczególności o zasadach bezpieczeństwa, a także o zarządzaniu zespołem pracującym w mobilnych klinikach.
- Opowiem Wam też o mojej pracy z uchodźcami z Ukrainy, a chętne osoby będą mogły dołączyć do tego projektu na terenie Warszawy.
- W dniach 5 i 8 grudnia w ośrodkach dla uchodźców na terenie Warszawy będą zorganizowane mobilne kliniki, a uczestnicy szkolenia będą mogli wziąć w nich udział jako terapeuci-wolontariusze.

Prowadzący: Magdalena Kraszewska, @lenkachinka, koordynator projektu Darmowa Akupunktura dla Ukrainy, koordynator AWB Poland.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Pałac Kultury i Nauki Warszawa, Plac Defilad 1,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: