Advertisement
Hjertelig velkommen til kurs i Tantrisk Massasje! Vi gleder oss til en hel dag dedikert til fordypning til det nære, sanne og hellige møtet, med deg selv og andre.
På dette kurset får du lære om tantrisk visdom, noen øvelser for å bidra til å åpne opp for å være sammen fra et autentisk og trygt sted, der det er plass til både deg og meg. Vi ønsker å lære deg kjernen i hvorfor denne massasjen er så sterk og vakker. Du får lære massasjeteknikk og hva du gjør for å legge til rette for at mottaker kan være trygg, i tillegg gis du en innføring i hva livsenergi er.
Kurset undervises av Tantrasenterets terapeuter og tantramassører, som denne gangen er Silja Hage. Silja har 11 års erfaring med tantra og er en av de som driver senteret. Hun har denne gangen med seg Terje Olsen, Jeanette Kvalvåg og Jon Christiansen.
Hjertelig velkommen!
Kurset passer for alle, både single og par! Melder du deg på som singel vil du få tildelt en partner.
Kurset koster 1450. kroner og undervises på norsk.
Du må melde deg på kurset for å få plass. Påmelding kan du gjøre her: https://www.tantrasenteret.no/pamelding/
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Sagveien 28, 0459 Oslo, Norway, Sagveien 28, 0459 Oslo, Norge, Oslo, Norway