Czuła joga

Wed May 25 2022 at 03:00 pm to 04:00 pm

Klubokawiarnia Pora na Seniora | Warsaw

Klubokawiarnia Pora na Seniora
Publisher/HostKlubokawiarnia Pora na Seniora
Czu\u0142a joga
Advertisement
Serdecznie zapraszamy na zajęcia czułej praktyki jogowych asan od podstaw - łagodnej praktyki jogi prowadzącej do uwolnienia napięć, zwiększenia komfortu i przestrzeni w ciele, a także ogólnego wzmocnienia. Ćwiczenia będą połączone z uważnością skierowana na oddech oraz z ruchem intuicyjnym.
Czwartkowe zajęcia prowadzi Marga - twórca marki MargaCollab (maty do jogi), która powstała całkowicie spontanicznie i jest połączeniem miłości do jogi i wrażliwości na piękno oraz sztukę.
Marga to energia, spontaniczność, trochę artyzmu, trochę chaosu, szczypta nieprzewidywalności. Znaczenie imienia Marga z sanskrytu to szlachetna ścieżka, droga ku oświeceniu. Imię to nadała sobie kilkanaście lat temu. I tak się rozpoczął długi proces mojej osobistej transformacji i życiowych zmian. Szukając uzdrowienia i pomocy dla siebie stanęła na macie. To był pierwszy krok do zmian. Swoje dotychczasowe życie dzieli na 2 etapy sprzed i od jogi. Kilka lat temu zrobiła krótki kurs nauczycielski. Od tamtej pory regularnie wchodzi na matę.
Marga zabierze Was w podróż w głąb siebie poprzez łagodną i czułą praktykę jogi, połączoną z oddechem i ruchem intuicyjnym zainspirowaną i czerpiącą inspirację z wielu nurtów i stylów praktyki jogi.
Zapraszamy na jogę od podstaw. Jogę ku sobie. Na nowo.
Więcej informacji nt naszej cudownej Instruktorki znajdziesz klikając w poniższe linki:
https://www.facebook.com/Margacollab
https://www.instagram.com/margacollab/
Przypominamy, że obowiązują zapisy. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Klubokawiarnia Pora na Seniora, Puławska 3,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: