CZERWIEC 2021 | EGO KONTRA INTUICJA

Sun Jun 13 2021 at 05:00 pm to 07:00 pm

Mala i Mata Kundalini Yoga | Warsaw

Publisher/HostMala i Mata Kundalini Yoga
EGO KONTRA INTUICJA
Kiedy: 13, 20 czerwiec 2021 (niedziela)
Godzina: 17:00 - 19:00
Rodzaj zajęć: Zajęcia tematyczne z Kundalini Jogą, terapią dźwiękiem, medytacją tematyczną.
Nasze życie płynie teraz jak wielka rwąca rzeka, która zdaje się nabierać prędkości każdego dnia. Pojęcie czasu zmienia się, a wydarzenia, które miały miejsce w zeszłym tygodniu, wydawały się wydarzyć miesiące temu. Jeśli w tym czasie nadal polegasz na swoim ego / umyśle (stare wzorce i sposoby myślenia), życie wyda się przytłaczające, pełne wątpliwości, strachu i niepokoju.
Obecnie trwa wielkie rozszerzenie świadomości, które niesie ze sobą nowe wyzwania dla ludzkości, wyzwania z którymi nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się. Ego (umysł) składa się z myśli i przekonań z przeszłości (nierzeczywistości) i nie jest w stanie wprowadzić nas w ten nowy wiek.
Podczas wielkiej zmiany umysł doradzi ci, abyś oddzielił się i wycofał od innych w niezdrowy sposób lub popadł w fantazję i zaprzeczył temu, co nadchodzi, lub wygenerował myśli strachu, abyś żył w niedostatku.
Teraz jest czas, aby polegać na sile własnej Duszy i żyć z serca. Jeśli zdecydujesz się żyć z tego poziomu, doświadczysz życia jako ekscytującego, soczystego i pełnego nieskończonych możliwości rozwijania swojego najwyższego potencjału. Żyć swoją Duszą oznacza słuchać swojej Intuicji. Twoja intuicja jest głosem twojego wewnętrznego Nauczyciela, twojej wewnętrznej Mądrości, która prowadzi cię z ciemności (nieświadomości) do Światła (poszerzonej świadomości).
Prowadzenie: Anna Michalska (Devi Onkar) | Kundalini Yoga Teacher
Inwestycja: 100 zł - 2 spotkania, lub 2 wejścia z karnetem Studio - 1 spotkanie, lub 60 zł - jednorazowe wejście.
ZAJĘCIA NA ZAPISY - wyślij zgłoszenie mailowe na adres: [email protected] Otrzymasz odpowiedź zwrotną i potwierdzenie miejsca na zajęciach.

Event Venue & Nearby Stays

Mala i Mata Kundalini Yoga, Silva Sport, Puławska 531 (wjazd od ul. 6 Sierpnia), 02-844 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: