[CERTIFIKACE] SFB Bodyweight -27.-28 dubna 2024, Praha

Sat Apr 27 2024 at 08:00 am to Sun Apr 28 2024 at 05:00 pm

KB5.cz | Prague

StrongFirst Czechia
Publisher/HostStrongFirst Czechia
[CERTIFIKACE] SFB Bodyweight -27.-28 dubna 2024, Praha
Advertisement
Ovládni váhu vlastního těla a vybuduj dovednost síly.
https://www.strongfirst.cz/produkt/sfb-bodyweight-certifikace/
StrongFirst Bodyweight curriculum a tréninková metodologie byly vyvinuty naším zakladatelem a chairmanem, Pavlem Tsatsoulinem. Na této dvoudenní certifikaci se SFB kandidáti naučí systém cvičení s vlastní vahou založený na principech, aby byli schopni získat silové cviky kvalitou srovnatelné s powerliftingem – kdykoliv a kdekoliv.
SFB certifikace jde mnohem dále, než ostatní bodyweight certifikace. Díky tomuto curriculu zesílíte a stanete se lepším coachem silového tréninku – naučíte se, jak tento systém, založený na vysokém zpevnění a kvalitní technice, učit ostatní.
SFB certifikace vedou naši certifikovaní Master StrongFirst instruktoři. K úspěšnému splnění této certifikaci musí SFB kandidáti splnit vysoké standardy – silové, pohybové a coachingové.
Na SFB certifikaci vyučujeme následující základní dovednosti cvičení s vlastní vahou:
- Tlak: Klik na jedné ruce, klik ve stojce s opřením o stěnu
- Tah: Taktický shyb, přednos ve visu, front lever
- Dřep: Dřep na jedné noze aka pistol
https://www.strongfirst.cz/produkt/sfb-bodyweight-certifikace/
Proč se zúčastnit?
- Principy. Podobně jako naše ostatní certifikace, naše SFB curriculum je založeno na principech. Na SFB se člověk neučí “jen kliky a shyby”. Kandidáti na instruktory se učí principy síly jakož i precizní metody, jak tyto principy používat ve cvičení s vlastní vahou. StrongFirst zastává stejný názor jako bojový program Mariňáků (Marine Corps) – “jedna mysl, jakákoliv zbraň”.
- Dovednost. Síla je dovednost. Ruská sportovní věda má termín “silová dovednost”. StrongFirst do detailu systematizovalo mocné silové dovednosti řady disciplín. Na této certifikaci se naučíte, jak je aplikovat na cvičení s vlastní vahou.
- Síla. Zesílíte – výrazně zesílíte – a to již v průběhu certifikace.
- Přenos. Bohatá a pestrá škála znalostí byla vyskládána do logického a jasného systému, který vám zaručí okamžité silové zlepšení – od dýchacích a postojových technik bojových umění přes nejnovější neurovýzkum, metody elitních powerlifterů a gymnastů, až po renomované experty na biomechaniku páteře. Garantujeme, že to, co se naučíte v SFB curriculu, bude mít přenos do všech ostatních silových disciplín.
- Využitelnost kdekoliv. Když se vaše mysl nezaměřuje na cvičební nástroj, budete schopni se více zaměřit na vnitřní mechanismy silové dovednosti. Jedna z věcí, společná pro veškerý tělesný trénink, je koneckonců vaše tělo. Pokud chcete ovládnout základy, musíte ovládnout sílu vlastního těla – generaci zpevnění, identifikaci slabých článků a úniků síly, přizpůsobení pákového efektu, a větší vědomí a kontrolu vlastního těla. Tyto prvky, které se naučíte, vám umožní si kvalitně zacvičit alá powerlifter, ale bez vybavení, kdekoliv, kdykoliv.
https://www.strongfirst.cz/produkt/sfb-bodyweight-certifikace/
- Fokus. Podobně jako naše ostatní certifikace, SFB je program minimalistický, ale jde do hloubky. Znamená to, že se naučíte několik pečlivě vybraných cviků, ale velmi detailně a do hloubky. Zajistí to, že na naučení jednotlivých technik a dovedností budete mít dostatek času.
- Přizpůsobitelnost. StrongFirst systém cvičení s vlastní vahou mohou využívat sportovci světové úrovně, příslušníci speciálních jednotek, rodiče i prarodiče. Základy jsou stejné, bez ohledu na žáka.
- Růst byznysu. Ze všech výše zmíněných důvodů můžeme říci, že SFB curriculum je jedním z našich nejlepších výtvorů, na které jsme patřičně pyšní. Nejenže zesílíte, ale odejdete s výrazně větším pochopením zpevnění a síly. Naučíte se, jak různé cviky s vlastní vahou rozebrat na nejmenší součástky a pak je znovu složit. Naučíte se též pro každý cvik sérii regresí a progresí, abyste měli co nabídnout téměř každému žákovi. Bude z vás lepší coach síly.
- Výzva. Většina lidí se účastí, aby mohli učit jiné a aby mohli dále rozvíjet svůj byznys jak osobní trenéři anebo instruktoři skupinových lekcí. Účastní se ale i mnoho lidí, kteří nechtějí učit. Chtějí se jednoduše otestovat, jak na tom jsou, a vidět, co to obnáší být SFB. Silový test je výzva. Pouze ti, kteří aplikují ve svém tréninku principy síly, uspějí.
- Informace. Na SFB certifikace budete pít plnými doušky ze studnice poznání. Nejnovější informace ohledně designu tréninku pro sílu a hypertrofii, jak jednoduše zařadit cviky s vlastní vahou do programů s kettlebell či velkou činkou, pravda o izometrickém tréninku, a mnohem více.
LOKACE
KB5 Gym Praha 3
Náměstí Jiřího z Poděbrad 11
130 00 – Praha 3
ROZVRH
Sobota 27. dubna – neděle 28. dubna 2024, každý den 8-18 h.
JAZYK
Kurz bude vyučován v angličtině a kompletně tlumočen do češtiny.
https://www.strongfirst.cz/produkt/sfb-bodyweight-certifikace/
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

KB5.cz, Náměstí Jiřího z Poděbrad 11,Prague, Czech Republic

Tickets

Sharing is Caring: