BUILDING UNBREAKABLE ATHLETES

Sat, 11 Oct, 2025 at 10:00 am to Sun, 12 Oct, 2025 at 05:00 pm UTC+03:00

Newton gym | Vilnius

Aeromix Fitneso mokymo centras
Publisher/HostAeromix Fitneso mokymo centras
BUILDING UNBREAKABLE ATHLETES
Advertisement
NAUJIENA !!
BUILDING UNBREAKABLE ATHLETES
2025 m. spalio 12-13 d.
Atsiradus didesniam visuomenės susidomėjimui sveikata ir fitnesu fizinio rengimo ir asmeninių trenerių populiarumas pastaraisiais metais labai išaugo. Dėl šio augančio susidomėjimo treneriai turi nuolat tobulintis ir atnaujinti savo žinias, kad galėtų pasiūlyti efektyvias ir modernias treniruočių metodikas. Naujovės, tokios kaip technologijų integracija, skaitmeniniai treniruočių planai ir nauji mitybos principai, reikalauja, kad treneriai būtų nuolat informuoti apie naujausias tendencijas ir mokslinius tyrimus.
Gebėjimas prisitaikyti ir taikyti naujas žinias praktikoje ne tik pagerina trenerių profesionalumą, bet ir užtikrina, kad klientai gautų geriausią įmanomą paslaugą, padedančią pasiekti jų tikslus.
PIRMĄ KARTĄ į Lietuvą atvyksta tarptautinis „Stride Europe“ meistriškumo treneris ir mokytojas, fizinio rengimo treneris RSCA Women, judesio treneris Davy Provoost (Belgija), kuris seminare ,,Building unbreakable athletes” pasidalins naujausiomis treniravimo žiniomis ir tendencijomis. Seminaro asistuojantis mentorius, asmeninis treneris, kineziterapeutas Karel Herman (Belgija).
Seminaro metu daugiausia dėmesio bus skiriama, kaip optimizuoti tvarią sveikatą ir ugdyti atletiškumą treniruojant įvairių krypčių sportininkus, pažangius klientus, kad jie galėtų išnaudoti visą savo potencialą. Kaip mes paruošiame savo klientus, kad jie būtų atsparūs gyvenimo ir kasdienio sporto įtampoms, stresui? Judesių pagrindu atliekamas jėgos treniravimas siekia sukurti stiprų, atsparų žmogaus kūną, galintį toleruoti unikalius kasdienių užduočių ir sporto reikalavimus, taip pat ugdyti protingą, išmanią nervų sistemą su įvairiomis motorinėmis užduotimis.
Mes išsamiai nagrinėsime, kodėl svarbu pridėti mechaninį kintamumą, kad mūsų kūnui būtų suteikta skirtinga įtampa, kad jis būtų stiprus ir atsparus visose padėtyse. Ar žinote, jog geriausias gebėjimas yra sugebėjimas. Jūs atliksite 7 etapų procesą su skirtingomis strategijomis, skatinančiomis kraujotaką, stiprinant nervų ir raumenų susitraukimą ir patobulintą jutiminį grįžtamąjį ryšį, kad paruoštume Jūsų klientus konkretiems pratimams ir kad jie jaustųsi pasiruošę eiti pirmyn.
REGISTRACIJA ir PROGRAMA:https://www.aeromix.lt/building-unbreakable-athletes/
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Newton gym, Daugėliškio gatvė 32a, LT-09300 Vilnius, Lietuva, Vilnius, Lithuania

Tickets

Sharing is Caring:

More Events in Vilnius

INTERNATIONAL ST. CHRISTOPHER COMPOSER COMPETITION
Fri, 10 Oct at 07:00 pm INTERNATIONAL ST. CHRISTOPHER COMPOSER COMPETITION

Vilnius

LVSO | Anne Luisa Kramb grie\u017eia F. Mendelssohn\u0105
Fri, 10 Oct at 07:00 pm LVSO | Anne Luisa Kramb griežia F. Mendelssohną

LVSO koncertų salė, Vilniaus g. 6-1, 01102 Vilnius, Lithuania

MAFIA U\u017dDARAS VAKARAS SPALIO 10 D.
Fri, 10 Oct at 07:00 pm MAFIA UŽDARAS VAKARAS SPALIO 10 D.

Imperial Hotel & Restaurant

Dating Meetup - Vilnius (Registration is mandatory)
Fri, 10 Oct at 07:00 pm Dating Meetup - Vilnius (Registration is mandatory)

Vilnius

Sirenos'25: Atmintinai
Fri, 10 Oct at 07:30 pm Sirenos'25: Atmintinai

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

BALAGANZA Q FACTOR x NEW SEASON
Fri, 10 Oct at 08:00 pm BALAGANZA Q FACTOR x NEW SEASON

Švitrigailos g. 7, Vilnius, 03110 Vilniaus m. sav.

LSTA \u2013 Lietuvos paj\u0117giausi\u0173 jauni\u0173 TOP-12 pirmenyb\u0117s
Sat, 11 Oct at 11:00 am LSTA – Lietuvos pajėgiausių jaunių TOP-12 pirmenybės

Alksnynų g 4, Vilnius, 14258 Vilniaus r. sav., Vilnius, Lithuania

Ekskursija \u201eAltori\u0173 \u0161e\u0161\u0117ly: Bernardin\u0173 ba\u017eny\u010dia ir vienuolynas"
Sat, 11 Oct at 12:00 pm Ekskursija „Altorių šešėly: Bernardinų bažnyčia ir vienuolynas"

Vilniaus Bernardinų Bažnyčia

Aidas Giniotis ir grup\u0117 \u201ePlumBum\u201c | \u201eNenusig\u0105sk \u2013 tai mes\u201c| \u0160v. Kotrynos ba\u017eny\u010dia
Sat, 11 Oct at 06:00 pm Aidas Giniotis ir grupė „PlumBum“ | „Nenusigąsk – tai mes“| Šv. Kotrynos bažnyčia

Šv. Kotrynos bažnyčia. Renginių salė

VILNIUJE | MIGLA | re\u017e. A. \u0160pilevoj | V\u0160DT
Sat, 11 Oct at 06:30 pm VILNIUJE | MIGLA | rež. A. Špilevoj | VŠDT

Lietuvos nacionalinis dramos teatras

Disco 80
Sat, 11 Oct at 06:30 pm Disco 80

Twinsbet Arena

Legendin\u0117s grup\u0117s RONDO trij\u0173 dali\u0173 koncertas | Vilnius
Sat, 11 Oct at 07:00 pm Legendinės grupės RONDO trijų dalių koncertas | Vilnius

Pramogų salė "Vakaris Vilnius"

Vilnius is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Vilnius Events