Advertisement
Söndagar jämna veckor med start 7 september.11:00-11:45 Drop in & enkel brunch (80 kr)
11:45-12:45 Yinyoga
8 tillfällen 1440 kr (180 kr per tillfälle)
Drop in i mån av plats (250 kr per tillfälle)
Halva priset för studenter.
✨ Yoga på Inre Natur – För Studenter till Halva Priset! ✨
(If you wish to be guided in English, let me know before the class starts)
Välkommen till en yogaklass som ger dig ny energi, djup återhämtning och balans. Klasserna varieras med inslag av yinyoga, medicinsk yoga och hathayoga, vilket gör att du får det bästa av flera världar.
🌿 För vem?
Denna yoga är för alla, oavsett om du är nybörjare eller erfaren. Vi anpassar nivån så att du kan känna dig trygg och närvarande i din egen praktik.
🌿 Vad får du?
Stärk kropp och nervsystem genom lugna och medvetna rörelser
Skapa mental klarhet och minska stress genom andning och djupavslappning
En stund bara för dig – återhämtning i en trygg och avkopplande miljö
✨ Studentrabatt ✨
Som student (eller sjukskriven) får du halva priset både på drop in och hela kursen, för att du lättare ska kunna prioritera ditt välmående i vardagen.
Jag som leder klasserna heter Hanna och är yogalärare inom medicinsk yoga och traditionell yoga. I yogan guidas du genom övningar som stärker och lugnar nervsystemet, skapar återhämtning och ger en djupare kontakt med både kropp och sinne. I mina klasser fokuserar jag på att skapa en trygg och tillåtande atmosfär, en plats för återhämtning, närvaro och balans.
Kom som du är, andas ut och låt yogan ge dig det du behöver!
Endast 12 platser, anmäl dig redan idag!
https://boka.se/systems/kmywuy57/quickbooking?articleId=gwiusgwd&companyName=inrenatur
/Hanna
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Storgatan 49C, Örebro, Sweden