Advertisement
To będzie alternatywna wersja Walentynek – dedykowana zarówno tym, których miłość dopadła w dobie inflacji, w związku z czym nie mogą pozwolić sobie 14 lutego na kolację w dobrej knajpie (2 dania z deserem plus szampan!), ani tym bardziej na kosztowne prezenty, jak i tym, którzy są ubodzy w sercu i spędzają Walentynki solo. Bo bieda ma różne oblicza. Bo można nie mieć nic w portfelu lub nie mieć nikogo w łóżku. I my zagramy spektakl właśnie dla tych osób! Bo na pewno mają coś – jakąś smutną historię o złamanym sercu, piękne wspomnienie o niedoszłym romansie albo chociaż profil na Tinderze. Coś, co tego wieczoru komicy i komiczki będą mogli przekuć na serię improwizowanych scen. I jakoś to będzie w te Walentynki. Biednie, ale śmiesznie.Bilety: 60 zł (bo jednak jest inflacja… no nie da się taniej)
Bilety na spektakl można kupić:
online – za pośrednictwem naszej strony, wystarczy kliknąć opcję KUP
stacjonarnie u kasjera/kasjerki – w kasie Klubu Komediowego (jeśli pula biletów w sprzedaży stacjonarnej nie została wyczerpana)
pod linkiem: https://tixto.pl/s/2214
ZASADY UCZESTNICZENIA W SPEKTAKLU
1. Spektakle Klubu Komediowego kierowane są do widzów dorosłych (18+).
2. Wyjątek od pkt. 1 stanowią spektakle dedykowane dzieciom i młodzieży (o czym informujemy w tytule i opisie takich wydarzeń). Osoby niepełnoletnie mogą brać w nich udział jedynie za zgodą i pod opieką osoby dorosłej.
3. Obsługa ma prawo nie wpuścić na spektakl osób pod wpływem alkoholu/innych środków odurzających.
4. Obsługa ma prawo wyprosić ze spektaklu widzów uniemożliwiających jego dalszy przebieg (bez możliwości zwrotu środków za zakupione bilety).
5. Wnoszenie do lokalu i spożywanie własnych napojów oraz jedzenia jest zabronione.
6. Na terenie lokalu obowiązuje zakaz palenia wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektronicznych.
Zakup biletu i przyjście na spektakl jest równoznaczne z oświadczeniem widza o akceptacji powyższego regulaminu.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Klub Komediowy, Nowowiejska 1,Warsaw, Poland
Tickets