BC Kalev/Cramo kutsub: Spordi turundus koolitus "Step-out"

Sat Apr 20 2024 at 01:30 pm to 06:15 pm

Unibet Arena | Tallinn

BC KALEV\/CRAMO
Publisher/HostBC KALEV/CRAMO
BC Kalev\/Cramo kutsub: Spordi turundus koolitus "Step-out"
Advertisement
BC Kalev/Cramo korvpalliklubi korraldab esmakordselt rahvusvaheliste kõnelejatega sporditurundus koolituse nimega “Step-out”. Koolitus on mõeldud kõigile, kes kaasaegse sporditurunduse valdkonna vastu huvi tunnevad või igapäevaselt kokku puutuvad. Koolituse eesmärgiks on valdkonna arendamine Eestis, silmaringi avardamine Leedu ja Läti korvpalliklubide edulugude näidetel, luua uusi kontakte ning saada värskeid ideid ja meetodeid, kuidas oma brändi paremini esile tõsta.
20.04 toimuva koolituse raames esinevad Unibet Arena Rock Lounge’is Läti, Leedu ja Eesti oma ala spetsialistid ning räägitakse teemadel spordifotograafia alustõed, multitasking, kommunikatsioon meediaga ja storytelling.
Koolituse ajakava 20.04:
13.00-13.30 registreerimine
13.30-13.45 sissejuhatus
13.45-14.45 Hendrik Osula (EST), FIBA fotograaf, Basketball Champions League fotograafide juht. “Tänapäevases hüper-visuaalses maailmas on väga oluline omada endale omast visuaalset keelt ja identiteeti.Tuginedes oma kogemustele FIBA ja Basketball Champions League’i turniiride jäädvustamisel ja nende visuaalse keele ülesehitamisel, räägime kuidas defineerida mis on fotode juures oluline organisatsiooni ja turunduse vaates, kuidas luua koostöös fotograafiga ühtne nägemus ning töövoog foto sisu tootmisel ja kuidas fotograafid võiksid oma töösse suhtuda, et pakkuda organisatsioonidele võimalikult sobilikku sisu.”
14.45-15.45 Indrė Cibulskaitė (LTU), Leedu meistriliiga ja Eurocupi meeskonna BC 7Bet-Lietkabelis turundusprojektide juht. “Kuidas väheste vahenditega palju ära teha - sotsiaalmeedia, üritusturundus, fännivarustuse disainimine ja palju muud. Võistkonna sotsiaalmeedia olemuse arendamine ja samal ajal enda brändi ehitamine.”
15.45-16.45 Arturs Raudzins (LAT), Euroliiga delegaat, endine Riia VEFi turundusjuht ning kahe korvpalliteemalise teose, Armands Škele elulooraamatu autor ning korvpalli eneseabiraamatu Basketball Blueprint: A Complete Guide to Master Your Skills kaasautor. "Storytelling to capture fan attention". Storytelling kätkeb endas teatud printsiipe, kuidas fänne veel enam kaasata ning ka nende huvi kasvatada, mis on ka selle ettekande põhieesmärk - jagada kuulajatele praktilisi nippe storytellingu maksimaalseks kasutamiseks enda organisatsioonis.
16.45-17.45 Beate Kampare (LAT), Riia Zelli ja spordiagentuur EB23 Sports&Marketing turundusjuht. “Silmapaistvus tänapäeva spordimaastikul - fännide kaasamine ja edukas korvpalliturundus liiga uustulnuka näitel.”
17.45-18.15 Unibet Arena kaadritagune tuur ehk kohad kuhu tavakülastajad ei pääse.
Koolituse hind on 89€ ning sisaldab koolitusel osalemist, kinkekotti BC Kalev/Cramolt, väljakuäärseid kohti koos VIP mängupäeva kogemusega Kalev/Cramo medalimängule (kas 19.04 pronksimäng või 20.04 finaal) ning Unibet Arena kaadritagust tuuri.
Registreerimine kestab kuni 18.04 kell 15.00 siin - https://forms.gle/wqJvJv8Dckeu2THn7
Kalev SPA pakub majutusvõimalust kaugemalt tulijatele soodushinnaga, selleks kirjuta [email protected].
Lisainfo ja küsimused:
Allan Siimann
+37255995192
PS! Koolitus toimub tõlketa inglise keeles va. Hendrik Osula ettekanne.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Unibet Arena, Paldiski maantee 104b, Haabersti, Tallinn, 13522 Harju Maakond, Eesti,Tallinn, Estonia

Tickets

Discover more events by tags:

Sports in TallinnStorytelling in Tallinn

Sharing is Caring: