WYPRZEDANE! Bal u Rafała - Warszawa, klub Stodoła - 14.01.2023 - koncert Ralph Kaminski & MBBiTW

Sat Jan 14 2023 at 06:00 pm to 10:00 pm

klub Stodoła | Warsaw

Ralph Kaminski
Publisher/HostRalph Kaminski
WYPRZEDANE! Bal u Rafa\u0142a - Warszawa, klub Stodo\u0142a - 14.01.2023 - koncert Ralph Kaminski & MBBiTW
Advertisement
!!koncert wyprzedany!!
TIMETABLE:
18:00 - otwarcie drzwi klubu
18:20 - Dawid Tyszkowski (support)
19:10 - Jann(support)
20:00 - Ralph Kaminski

Będzie trwał u Rafała bal, bal u Rafała... Zapraszamy na jesienno-zimową trasę promującą album "Bal u Rafała" ??

? Koncert Ralph Kaminski & My Best Band In The World
? 14 stycznia 2023
? Warszawa, klub Stodoła - ul. Batorego 10
? Bilety:
Wszystkie trzy styczniowe koncerty Ralpha Kaminskiego w Klubie Stodoła zostały całkowicie wyprzedane. Bilety na wydarzenia nie będą już dostępne w kasie klubu oraz w sprzedaży internetowej. Do zobaczenia w komplecie już 13, 14 oraz 15 stycznia!

--
Wideoklipy:
„Planeta i ja”

„Krystyna”

„Duchy”

„Bal u Rafała”:


Ralph Kaminski online:
WWW: https://ralphkaminski.com
FB: https://www.facebook.com/kaminskiralph
IG: https://www.instagram.com/ralphkaminski
TT: https://www.tiktok.com/@ralphkaminski
---
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.
---
RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W tym roku otrzymał prestiżowy Paszport „Polityki”, będący symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty.
Ralph Kaminski wydał 4 albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019), “KORA” (2021) oraz najnowszy „Bal u Rafała”. Pierwsze trzy uzyskały status „Złotej płyty”, a „Bal” wkroczył na drogę do złota! Twórczość Ralpha jest ciepło przyjmowana przez krytyków, a także przez branżę muzyczną, czego wyrazem były nominacje do nagrody Fryderyk 2020 dla „Młodości” i Ralpha jako producenta muzycznego oraz otrzymane Fryderyki 2022: „KORA” została uznana za najlepszą płytę w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, a sam Ralph otrzymał statuetkę jako Artysta Roku.
Płyta „Bal u Rafała” ukazała się 31 sierpnia. Album zawiera 10 autorskich kompozycji, za produkcję których odpowiada sam artysta. Na płycie znajdują się single: "Bal u Rafała", "Duchy", "Krystyna" oraz "Planeta i ja".
W tym roku Ralph wystąpił na największych polskich festiwalach, a całe letnie tourne z towarzyszeniem My Best Band In The World objęło niemal 40 koncertów.
Klubowa trasa koncertowa promująca nową płytę rozpocznie się w połowie listopada i potrwa aż do wiosny. Będzie trwał u Rafała bal, bal u Rafała!
****************************************************************************
Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: [email protected]
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

klub Stodoła, ul. Batorego 10,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: