Advertisement
Być może zostanie po nas tylko brokat na parkiecie — bawmy się, póki czas! Na jedną noc wyrwij się z zimowej rutyny miasta i zmień codzienny rytm na taniec, muzykę i światło.
・
Zapraszamy na Bal Karnawałowy w Narodowym Starym Teatrze — wyjątkowe wydarzenie, które nawiązuje do czasów, gdy Sala Modrzejewskiej faktycznie żyła od balu do balu, a taniec był naturalną częścią teatralnego życia.
To właśnie tutaj, w dawnej sali redutowej, odbywały się bale i spotkania towarzyskie.
・
7 lutego przywracamy tej przestrzeni jej pierwotną funkcję — na jedną intensywną noc.
Kostium jest Twoją przepustką do świata teatru. To nie konkurs i nie rekonstrukcja Zapraszamy Cię do wyjścia poza codzienną rolę. Czekamy na falbany i cekiny, na ubrania, które do tej pory jęczały na dnach szaf.
Na paziów i królewny, niedźwiedzie i wilki.
Na monstra, demony i wróżki.
Na wszystko, co pozwala choć na chwilę zmienić perspektywę.
Być może tym razem, kiedy założysz maskę, naprawdę ją zdejmiesz.
・
•W secesyjnych wnętrzach Sali Modrzejewskiej zabrzmią house, nu-disco i brzmienia retro. Jeden z DJ-setów uzupełnią skrzypce na żywo, budując dialog między historią miejsca a współczesną formą klubową.
• Równolegle w Strefie BE, nowoczesnej przestrzeni z widokiem na Plac Szczepański, działać będzie drugi parkiet z muzyką techno i elektro.
Wydarzenie ma swobodną formułę. Możesz przemieszczać się między strefami i wybierać własny rytm wieczoru.
・
Bal Karnawałowy w Starym Teatrze to współczesna odsłona tradycji balowej — bez etykiety, bez podziału na scenę i widownię, za to z energią, ruchem i kostiumem.
⦿ Kiedy: 7 lutego 2026, godz. 20.00–2.00
⦿ Gdzie: Sala Modrzejewskiej i Strefa BE
Narodowy Stary Teatr im. Heleny Modrzejewskiej w Krakowie
ZAŁÓŻ MASKĘ I BĄDŹ SOBĄ.
_________________
Bilety:
➡︎ https://bilety.stary.pl/kup-bilety/?id=866553
do 22.01.2026 r.: 30 zł
od 23.01.2026: 50 zł
Bilety dostępne online na stronie internetowej teatru i w kasie MICET. W dniu wydarzenia kasa będzie czynna do 23.00.
➡︎ https://bilety.stary.pl/kup-bilety/?id=866553
Na miejscu będzie działał bar.
Dostępność:
Sala Modrzejewskiej i Strefa BE są dostępne dla osób poruszających się na wózku.
Do Sali Modrzejewskiej można dostać się schodami lub windą z dolnego foyer.
Toalety dostępne dla osób z niepełnosprawnością ruchu znajdują się na parterze i na pierwszym piętrze.
Teatr nie ma miejsc parkingowych.
Daj znać, co możemy zrobić, aby udział w wydarzeniu był dla Ciebie możliwy i komfortowy.
Napisz na e-mail: [email protected], zadzwoń lub wyślij SMS na numer: 504 859 246
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
ul. Jagiellońska 1, 31-010, ulica Jagiellońska 3, 31-010 Kraków, Polska, Krakow, Poland
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.











