Babyland / Batáty / Malone @ Rock Café Prague

Thu Oct 19 2023 at 08:00 pm

Rock Café Prague | Prague

Bat\u00e1ty
Publisher/HostBatáty
Babyland \/ Bat\u00e1ty \/ Malone @ Rock Caf\u00e9 Prague
Advertisement
ENG BELLOW ↓
? Groovákova noc v Rock Café! ?
? Babyland ?
Od léta 2021 nás těší studenti alternativní rockové/popové hudby! Babyland je barvitá a energická skupina s bipolárním zvukem. Zastupuje je charismatický Bejby na hlavním vokálu, Michael na kytaru, Vápno na basu a Pilotos Jáchymos za bicími. Připravte se na přehrocenou hudební paletu!
? Batáty ?
Batáty jsou funk-rocková kapela z Českých Budějovic. Bláznivého zpěváka a rytmickou sekci doplňují trubač, pouzoňák a saxofág. Na vystoupení téhle divoké smečky čekej neutichájící groovy, nepochopené vtipy, nahého Lukáše Holého. Odnesete si srdce plné lásky i zloby a možná i recept na jednoduchý bramborový koláč.

? Malone ?
Čágo belo! Miloš, Honza, Kuba, Matěj a Mára se potkali v Hradci Králové před téměř třemi desetiletími, v dobách, kdy se zdálo, že "Malone" je skvělý název pro kapelu. Vraťme se zpět do zlatých devadesátých let! Malone nám přinesou kus historie a nezapomenutelný zvuk.
Celý večer bude jedním slovem - naprostopopiči. Připravte se na nádherný mix žánrů, neuvěřitelnou energii a nečekané překvapení. Tohle je noc, na kterou se nezapomíná!
? 15. 10. 2023
? start 20.00
? Rock Café Prague
Přijďte s přáteli, tančete a užijte si jedinečný hudební zážitek! Sdílejte tuto událost s ostatními a nechte nás vědět, že přijdete!
#NocProGroovaka #RockCafe #Koncert #HudebniNoc
Nechte se unést hudbou, těšíme se na vás! ???
ENG BELLOW ↓
Bing bong bing 150 crowns, 3 bands, 0 tolerance of nazis ?
lots of funk tho.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Rock Café Prague, Prague, Czech Republic

Sharing is Caring: