Baby Broker przedpremierowo w U–jazdowskim

Sat Aug 06 2022 at 08:15 pm to 10:15 pm

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski | Warsaw

U-jazdowski Kino
Publisher/HostU-jazdowski Kino
Baby Broker przedpremierowo w U\u2013jazdowskim
Advertisement
Zapraszamy na pokazy przedpremierowe „Baby Broker” w reżyserii Hirokazu Koreedy!
06 i 07/08 o 20:15. Bilety już w sprzedaży: https://u-jazdowski.pl/kino/repertuar/baby-broker
Sang-hyun (Song Kang-Ho) i jego przyjaciel Dong-soo (Gang Dong-Won) żyją skromnie, prowadząc małą pralnię i dorabiając na plebanii. Pewnej ulewnej nocy w oknie życia pojawia się niemowlę. Przekonani, że po porzuconego chłopca nikt się nie zgłosi, Sang-hyun i Dong-soo planują sprzedać go parze, która nie może mieć własnych dzieci. Kiedy wszystko wydaje się ustalone, niespodziewanie zjawia się matka dziecka.
Młoda dziewczyna odkrywa ich plan i chce zgłosić sprawę na policję. Porywacze przekonują ją jednak, że ich celem jest znalezienie dobrego domu dla małego Woo-sunga, więc dziewczyna postanawia wyruszyć z nimi na poszukiwania nowych rodziców. Wkrótce okazuje się, że ich śladem podążają dwie funkcjonariuszki policji. Po drodze na jaw wychodzą głęboko skrywane sekrety. Okazuje się, że każdy ma coś na sumieniu…
„Baby Broker” to cudowna w swej wrażliwości opowieść, zadająca pytania o kwestie etyki, wolności wyboru, pieniędzy, rodziny oraz tego, jak znaleźć miłość w tym szalonym bałaganie zwanym życiem. Znany z rewelacyjnego „Parasite” Song Kang-Ho otrzymał Złotą Palmę dla Najlepszego Aktora za rolę w „Baby Broker” na MFF w Cannes 2022.
Zwiastun:

Bilety
16 zł normalny
14 zł ulgowy
10 zł z kartą widza
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, ul. Jazdów 2, 00-467 Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: