B R I D G E ~ Shamanic Retreat

Fri, 24 Oct, 2025 at 04:00 pm to Sun, 26 Oct, 2025 at 07:00 pm UTC+02:00

Trøndelag | Trondheim

Flowra Elemental
Publisher/HostFlowra Elemental
B R I D G E ~ Shamanic Retreat
Advertisement
Velkommen til en rolig og dyp høst retreat med sør-amerikanske seremonier, natur ritualer, intuitiv dans og musikk, relasjonelt energiarbeid, samt kreativitet og self-expression, i et trygt felleskap!
Denne helgen skal vi fordype oss i eldgamle ritualer, ulike fysiske og energetiske praksiser, samt sør-amerikanske og nordiske planter.
Gjennom dans & musikk vil vi vekke opp vår egen kraft og vår indre mester for å gjenvinne kontrollen over våre egne liv.
Denne retreaten ønsker å forene og integrere åndeligheten til ulike deler av verden, i hovedsak Skandinavia, Øst-Europa, Egypt, Amazonas og Andes fjellene.
Målet er å bli kjent med og styrke vår indre mester, samt å vekke potensialet i å bygge broer mellom ulike tradisjoner, praksiser, kultur og mennesker, samt å forene de ulike delene av våre indre verdener individuelt sett. I tillegg er det satt stor fokus på bevaring av kraften til forfedrene våre, og deres kunnskap og visdom, som bor i hver og en av oss - let's REMEMBER together!
Nøkkelord for retreaten: ritualer, seremonier, plantemedisin, bevegelse/dans, musikk, relasjoner, meditasjon, energiarbeid, kreativitet, self-expression, frigjørelse, aromaterapi, fellesskap, lekenhet, dyp healing, innsikt og integrering.
Om oss:
Vi er et par som vandrer sammen på en bevisst vei – både sammen og med våre individuelle praksiser. Vi praktiserer og manifesterer healing og balanse mellom det feminine og det maskuline.
Flóra er en medicine woman med kunnskap fra ulike masterplanter. Hun er musiker, lydhealer og aromaterapeut, og arbeider med sjamanisme, energiarbeid og stemmefrigjøring. Hennes røtter og læremestere strekker seg fra Norden og Øst-Europa til Sør-Amerika og Østen.
Endre er profesjonell danser med dyp forankring i bevegelsesterapi og energipraksis. Hans arbeid er inspirert av kraftfelt fra Egypt, Østen, Sør-Amerika og Øst-Europa.
For mer informasjon og program:
Send en e-post til [email protected] for å motta detaljert informasjon og påmeldingsskjema.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Trøndelag, Prinsens gate 2A, 7012 Trondheim, Norge, Trondheim, Norway

Sharing is Caring:

More Events in Trondheim

Saint-Sa\u00ebns & Dvo\u0159\u00e1k
Thu, 23 Oct at 07:00 pm Saint-Saëns & Dvořák

Olavshallen

Trondheim Jazzorkester & Sigrid Aftret
Thu, 23 Oct at 08:00 pm Trondheim Jazzorkester & Sigrid Aftret

Dokkhuset Scene

-UTSOLGT- deLillos
Thu, 23 Oct at 09:30 pm -UTSOLGT- deLillos

Elgeseter gate 1, 7030 Trondheim, Norway

Mnozil Brass - 30-\u00e5rsjubileumskonsert \/\/ Olavshallen
Fri, 24 Oct at 07:00 pm Mnozil Brass - 30-årsjubileumskonsert // Olavshallen

Olavshallen

Any Moment \u2013 Eivind Seljeseth (NO)
Fri, 24 Oct at 07:00 pm Any Moment – Eivind Seljeseth (NO)

Rosendal Teater

Porcelen Band \/\/ Hyllest konsert til Hans Rotmo
Fri, 24 Oct at 07:00 pm Porcelen Band // Hyllest konsert til Hans Rotmo

Støren Kulturhus

Plateslipp - Sivert Ericson - Haud
Fri, 24 Oct at 08:00 pm Plateslipp - Sivert Ericson - Haud

Antikvariatet

Trippel release: Murder Maids + Cult Member + Run Dry
Fri, 24 Oct at 08:00 pm Trippel release: Murder Maids + Cult Member + Run Dry

Verkstedhallen & Lobbyen

RETURN \/\/ Byscenen
Fri, 24 Oct at 09:00 pm RETURN // Byscenen

Kongens Gate 19, 7012 Trondheim, Norway

Trondheim is Happening!

Never miss your favorite happenings again!

Explore Trondheim Events