Bändilaager: Haldi

Wed Feb 14 2024 at 08:00 pm

Philly Joe's Tallinn | Tallinn

Philly Joe's Tallinn
Publisher/HostPhilly Joe's Tallinn
B\u00e4ndilaager: Haldi
Advertisement
BÄNDILAAGER: HALDI
Uus sari koos vestluse ning lühikontserdiga!
Sõbrapäeva-vestlusõhtul räägib oma loomingust noor ja särav laulja-laulukirjutaja Haldi Välimäe. Koos Haldiga on sel õhtul laval musitseerimas kitarrist, helilooja ja produtsent Mattias Tirmaste.
Igal asjal on oma lugu. Olgu see siis positiivne, negatiivne, rõõmus või kurb. Loomulikult on hulganisti eriilmelisi lugusid rääkida ka armastatud artistidel, kes tulevad neid jagama Philly Joe's jazziklubi uuele kontsert-vestlusõhtule „Bändilaager“. Igal korral on publiku ees muusik või muusikute kooslus, kes räägib oma muusikalisest teekonnast ning mängib kuulajatele ka enda kirjutatud palu. Lisaks ei puudu õhtust artisti lemmikud ja inspiratsiooniallikad. Vestluseid juhib Brent Pere.
Tule ja naudi ürituse mõnusat atmosfääri kohapeal või jälgi üritust otsepildis Philly Joe's Tallinn Facebookis ning hiljem Fairmusis podcast'ina.

? Piletid müügil eelmüügis Piletikeskuses ning kohapeal hinnaga 20 €.
Müügil ka toetajapiletid hinnaga 50 €, millega toetad jazziklubi tegemisi. Philly Joe's tänab!
Lastele kuni 12 eluaastat (k.a) ja Ukraina kodanikele on sissepääs tasuta.
Philly Joe's jazziklubi toetavad Eesti Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet, meie head patroonid jpt.
? Tickets sold online at Piletikeskus and at the door for 20€.
Support Estonian jazz and Philly Joe's Jazz Club with the supporter ticket for €50. Philly Joe's appreciates your support!
Children up to 12 years old and citizens of Ukraine have free entrance.
Philly Joe's jazz club is supported by Cultural Endowment of Estonia, the Ministry of Culture, Tallinn Culture and Sports Department, private patreons, and many more.
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Philly Joe's Tallinn, Vabaduse väljak 10, Kesklinn, Tallinn, 10146 Harju Maakond, Eesti,Tallinn, Estonia

Tickets

Sharing is Caring: