Advertisement
Molnár Ferencnél senki nem ismerte jobban a 20. század elejének Budapestjét és a színházi világot. Több színházi tematikájú darabot is írt, mindben a férfi és a nő kapcsolatát helyezi a fókuszba, de olyan környezetet teremtve, amelyben a néző beleshet a színfalak mögé, hogy voltaképpen milyen is ez színes művészvilág, és a végén kiderül, hogy közel sem annyira fényes és csillogó, mint ahogyan azt a legtöbben képzelik.A jelenetek szereplői:
Az aranyóra: Bajka Kinga Csengele, Blaskó Katalin, Hierholcz Anna, Honti Rebeka, Pohl Balázs, Sári Dóra, Székely Zalán, Wágner Anita
A kulcs: Bajka Kinga Csengele, Blaskó Katalin, Hierholcz Anna
Az utolsó előtti csata: Honti Rebeka, Székely Zalán, Hierholcz Anna
Színház: Bajka Kinga Csengele, Recski Gábor
Az ibolya
Igazgató – Pohl Balázs
Zeneszerző – Homlok Bertalan
Roboz kisasszony – Sári Dóra
Márkus kisasszony – Honti Rebeka
Rakolnoki kisasszony – Bajka Kinga Csengele
Thúz kisasszony – Wágner Anita
Széll kisasszony – Hierholcz Anna
Ilonka – Pongrácz Zsófi
Szolga – Recski Gábor
Rendező: Rick Zsófi
Zongora: Banyó Bálint
Az előadást egy szünettel játszuk, időtartam kb. 130 perc
MINDENKIT SZERETETTEL VÁR A SVUNG!!!
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Pygmalion Theater, Alser Str. 43,Wien, Österreich, Austria
Tickets
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.


![FAITHLESS [We Break The Rules]](https://cdn-ip.allevents.in/s/rs:fill:500:250/g:sm/sh:100/aHR0cHM6Ly9jZG4tYXouYWxsZXZlbnRzLmluL2V2ZW50czEwL2Jhbm5lcnMvMjFkOTMyMjg3NWNiMGQwZDE4ZTQwOTI4YzBiOTE4YzRlYmQwMjE0ZDRiY2FiNzNhMmVkMGM0ZTI1MDE1OWE2Ni1yaW1nLXcxMjAwLWg2MjgtZGNkNjIyMjktZ21pcj92PTE3NjU3MzEyNjI.avif)








