Advertisement
Cykl Audioriver Residency wita Katowice, gdzie przyjeżdżamy z ikoną melodyjnego grania, Jorisem Voornem! Holenderski DJ i producent działa na scenie już ponad 20 lat i pokazał się z wielu stron, często zaskakując podejmowanymi decyzjami i fantastycznym zmysłem artystycznym. W jego dyskografii i setach znajdziemy więc klasyczne techno i house z przełomu lat 90. i 00., bardziej eksperymentalne, ambientowe kompozycje, jak i przebojowe, melodyjne numery o epickim rozmachu.
Bilety znajdziesz na eBilet.pl:
https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/audioriver-residency?partner=fundacjajestakcja&city=Katowice
***
Joris Voorn nie raz występował na festiwalu Audioriver, ostatni raz na debiutanckiej edycji wydarzenia w Łodzi, gdzie zaprezentował premierowo swoje nowe widowisko. To twórca rozchwytywany przez europejską publiczność, uwielbiany w zasadzie od początku swojej kariery.
Już jego pierwsze wydawnictwo, EP-ka z “Muted Trax” z 2002 roku uzyskała wsparcie Carla Coxa czy Laurenta Garniera, co dało artyście motywację do dalszej pracy. Rok później został nazwany talentem roku na holenderskich DJ Awards i dość szybko stał się filarem tamtejszej sceny techno i house. Nagrywał miksy dla prestiżowych serii Balance czy Fabric, występował na największych festiwalach świata.
21 marca Voorn wystąpi w Gdańsku w przestrzeniach Ulicy Elektryków. 22 marca zawita do katowickiego P23. Bilety można nabyć za pośrednictwem platformy eBilet w cenie 70/100/130 złotych.
Imprezy Audioriver Residency to okazja, by poznać brzmienia promowane przez festiwal poza sezonem letnim. Gwiazdami cyklu byli już Enrico Sangiuliano i Mall Grab. Audioriver Festival w Łodzi odbędzie się w tym roku 11-13 lipca.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
P23 Katowice, ulica Porcelanowa 25, 40-246 Katowice, Polska,Katowice, Poland
Tickets