Ari Matti Mustonen - "Flamingo" Helsingi, Soome

Wed May 04 2022 at 07:00 pm to 09:00 pm

Dagmarinkatu 2, FI-00100 Helsinki, Suomi | Helsinki

Comedy Estonia
Publisher/HostComedy Estonia
Ari Matti Mustonen - "Flamingo" Helsingi, Soome
Advertisement
Ari Matti Mustoneni ülimenukas stand-up soolotuur “Flamingo” tuleb Eesti keeles esitamisele ka valitud linnades Euroopas!
Piletid Helsinki etendusele: https://pood.comedyestonia.com/product/ari-matti-mustonen-flamingo-helsinki-15-12-kell-1900/
” ”Flamingo” on show, mida olen üles ehitanud kuskil kaks aastat. Tuuril võtan kokku oma parimad naljad ja toon need üle kodumaa oma lemmik teatrite lavadele.
See on kaugelt kõige räpasem, higisem ja tuliseim tund, mis ma kunagi kirjutanud olen. Kes varasemalt mind lavadel jälginud teab, et iga õhtu on erinev ja kunagi ei tea ette, mis kunsti ma see õhtu esitan. Selleks, et kõige parem elamus kätte saada, peabki ise kohale tulema! Ainus, mis on kindel, on see, et see õhtu tuleb täis graatsiat ja bravuuri, sest ma olen faking flamingo.”
– Ari Matti
2020 toimus Comedy Estonia ajaloo kõige suurem tuur – Ari Matti kolmas soolotuur “Hüppa”, kahe kuu jooksul müüdi üle 13 tuhande pileti.
2020 toimus Youtube’s “Hüppa“ tasuta esmaesitlus. Youtube’s on Ari Matti videotel kokku üle viie miljoni vaatamise.
2019 tegi Ari Matti show välja müüdud saalile Vancouveris ajaloolises Rio Teatris.
Koomikuna on ta on tuurinud komöödiaklubides ümber maailma, nende hulgas legendaarsed Carolines On Broadway, Comics Lounge Melbourne, Bangkok Comedy Club ja Seattle Comedy Underground.
2019 tuli välja soolotund “Ari Matti LIVE” ja 2018 soolotund “Savage”, mis on mõlemad saadaval Comedy Estonia veebipoes
2017 alustasid koos Mikael Meemaga podcasti “Tussisööjad”, mis on tänaseks Eesti kõige kuulatum podcast.
Ari Matti on ka teinud koostöid TV6, DelfiTV ning Postimehega, olles kommentaator võitlusspordiüritustel nagu Xplosion ja Raju.
Ari on ilmselt kõige professionaalsem Eesti koomik – ta elab ja hingab stand-upist ja pole kindel, kas ta millelegi muule üldse mõtleb. Ta on musternäide edukast koomikust, kelle suhtumine oma kunsti sarnaneb rohkem vaimse konditsiooniga. Samamoodi nagu vandenõud kahtlustav inimene loeb kokku temast mööduvad punast värvi autod suhtub Ari oma naljadesse. Stand-up on tema esimene mõte hommikul ärgates ning viimane mõte kahtlasel ajal unne suikudes. Tema esitused on testosterooni- ja feromoonilõhnalised. Meeletu energia ja absurdi piiril kõndiv maailmavaade on ilmselt põhjuseks, miks Ari kulutulena eestlaste südameid vallutab.
***********************************
COVID INFO
Üritus toimub vastavalt Soomes kehtestatud piirangute ja reeglite järgi, mis on kehtivad ürituse kuupäeval. Maskikandmine vabatahtlik. COVID passi näitamine vabatahtlik. Esialgu läheb müüki ainult 50% saalipiletitest
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

Dagmarinkatu 2, FI-00100 Helsinki, Suomi, Helsinki, Finland

Tickets

Discover more events by tags:

Comedy in Helsinki

Sharing is Caring: