"Kontrakt" (2021) w AMONDO

Fri Dec 02 2022 at 08:00 pm to 10:00 pm

AMONDO Kino | Warsaw

AMONDO Kino
Publisher/HostAMONDO Kino
"Kontrakt" (2021) w AMONDO
Advertisement
"Kontrakt" to film niezależny, powstawał na przestrzeni czterech lat i jest pełnometrażowym debiutem reżyserskim, producenckim i operatorskim. Efekt marzeń, pasji i miłości do kina trzech twórców filmowych. Film opowiada o pojedynku z 27 stycznia 1837 r. poety Aleksandra Puszkina z baronem D'Anthesem. Młode pokolenie aktorów spotkało się na planie z mistrzami polskiego kina i sceny teatralnej. "Kontrakt" to filmowy manifest, którego głównym tematem jest wielka tajemnica ludzkiego losu.
Opis filmu:
1837 rok. Zima. Carska Rosja. Losy dwóch mężczyzn zostają splecione przez miłość do pewnej kobiety. Jednym z mężczyzn jest poeta, drugim - francuski baron. Wybory bohaterów komplikuje pojawienie się mrocznej i tajemniczej postaci nieznajomego. Uwięzieni w świecie dworskich intryg mężczyźni zmuszeni będą stoczyć honorowy pojedynek. 

„Kontrakt” to historia o miłości, przemijaniu i złu, które ze wszystkich sił stara się złapać w szpony ludzkie dusze.
Film zbiera fantastyczne recenzje, a my jesteśmy niezmiernie ciekawi co Wy o nim powiecie! Po seansie porozmawiamy z twórcami filmu o ich nietuzinkowym, debiutanckim projekcie. Bądźcie z nami!
Bilety do kupienia online oraz w kasie kina.
https://ekobilet.pl/amondo-films/kontrakt-45641/499308-bilety-na-film
Advertisement

Event Venue & Nearby Stays

AMONDO Kino, ul. Żurawia 20,Warsaw, Poland, Warsaw, Poland

Sharing is Caring: