Advertisement
NB! GRATISBILLETT hentes på biblioteket/Kulturhuset.Denne fine musikkforestillingen handler om Hanna. Hanna har et piano som hun liker å sitte og spille på, og hun har en stor, fin ball som hun er så glad i. Hun leker med ballen sin hver eneste dag. Hanna synes det er den fineste ballen i hele verden!
Men en dag er ballen borte!
Hanna blir så skuffet og lei seg, hun leter og leter, men finner ikke ballen sin. Hun blir både sint og frustrert og gir nesten opp å finne ballen.
Men bare nesten..
-------
Stykket passer fortrinnsvis for de yngste barna.
-------
Mino Mano består av artistduoen Christina Grefsrud-Halvorsen Jon Anders Grefsrud-Halvorsen. Begge har lang fartstid fra scener i både inn- og utland.
-------
Tilgjengelighet:
Arrangementet foregår i bibliotekets åpne lokaler, og det kan være noe forstyrrelser ifbm. meråpent. Barna sitter gjerne på gulvet, men det settes frem stoler. Disse er ikke nummerert. Vi har toalett i gangen. Viktig å være punktlig, da døren låses 14.00, men man kan enkelt forlate lokalet. Det blir musikk og noe høy lyd.
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Elverum bibliotek, Storgt. 18,Elverum, Norway
Concerts, fests, parties, meetups - all the happenings, one place.






