Alterpose z Red Juliette [NOWA formuła]

Thu Oct 14 2021 at 06:00 pm to 10:30 pm

Madame Q | Warsaw

Madame Q
Publisher/HostMadame Q
Alterpose z Red Juliette [NOWA formu\u0142a] Kooperacja Alterpose i Madame Q trwa od 2018 roku. Rysowanie w oryginalnym wnętrzu ukrytego baru na warszawskiej Pradze. Wyjątkowe osoby pozujące ze świata burleski i dragu, pyszne koktajle… Niestety w 2020 nastąpiła wiadoma przerwa.
Słyszałyśmy, że stęskniłyście się za naszymi imprezami? ALE WRACAMY! Tym razem w zupełnie NOWEJ formule!
Takiego rysowania jeszcze u nas nie było. Red Juliette – jedna z najciekawszych polskich performerek burleski wykona dla Was aż trzy swoje ulubione burleskowe numery. Będzie się w nich zatrzymać by pozować dla Was w coraz to większym negliżu. Na wejście dostaniecie od nas coś pysznego: welcome drink inspirowany Red Juliette w wersji alkoholowej lub bezalkoholowej.
O co chodzi w Alterpose?
✏ Rysujemy piękno ludzkiego ciała
✏ Poznajemy anatomię na żywo, a nie ze zdjęć
Alterpose jest idealne dla:
✏ początkujących
✏ zaawansowanych
✏ hobbystów
✏ ilustratorów, grafików, concept artystów
otwarcie drzwi: 18
początek spektaklu: 19

Działanie kultury i gastronomii związane jest teraz z wieloma zasadami, dlatego prosimy Was o uwzględnienie kilku ważnych informacji dla naszego wspólnego bezpieczeństwa:
? Jeżeli planujecie spotkanie z przyjaciółmi, rodziną, a kupujecie bilety osobno – dajcie nam o tym znać i usadzimy Was razem.
? Weźcie z domu maseczki. W miejscach publicznych ich noszenie wciąż obowiązuje. Siedząc przy stoliku możecie je zdjąć, ale przemieszczając się po lokalu należy mieć je na sobie.
? Na miejscu będą na Was czekały oczywiście wszelkie konieczne środki higieniczne.
? Ze względów bezpieczeństwa nie będą możliwe pamiątkowe zdjęcia osobami występującymi, ale będziecie mogli kupić piękne fotosy z ich podpisami.
?Jeżeli nie czujecie się dobrze, pojawiły się u Was kaszel lub gorączka, zostańcie w domu, dajcie nam o tym maksymalnie na cztery godziny przed startem wydarzenia, a my przeniesiemy Wasz bilet na przyszłość. Niestety później nie będzie to możliwe.

Zakup biletów jest jednocześnie rezerwacją miejsc siedzących.
Bilety (60zł): https://madameq.pl/product/alterpose-2/
___
Madame Q jest wyjątkowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy. Scena, wegański cocktail bar, szkoła burleski, centrum ciałopozytywności i edukacji równościowej. W burlesce robimy od lat. Byłyśmy w tej dziedzinie pierwsze w Polsce. Teraz wreszcie mamy nasze własne miejsce!

Event Venue & Nearby Stays

Madame Q, Burdzińskiego 5/24, Warsaw, Poland

Tickets

Sharing is Caring: