Advertisement
TICKETS zijn te bestellen via e mail [email protected] en kosten 15€Sipiagin studeerde aan Gnessin Staatsacademie voor Muziek. In 1990 speelde hij met een studentenjazzband op het Corpus Christi Jazz Festival in Texas.
In 1991 verhuisde hij naar de Verenigde Staten, waar hij optrad met de Gil Evans Band en lid was van het Zebra Coast Orchestra van Gil Goldstein (1993) en van de George Gruntz Concert Jazz Band (1994). Hij trad op met de groep van drummer Bob Moses en werd muzikant in de Mingus Big Band, Mingus Dynasty en het Mingus Orchestra. Sinds 2000 speelt hij tevens in de bigband van Dave Holland. In 2003 nam hij op met de groep van Michael Brecker. Als sideman trad hij op met onder andere Eric Clapton, Dr. John, Aaron Neville en Elvis Costello, Michael Franks, Regina Litvinova en David Sanborn.
Sipiagin is een van de oprichters van Opus 5, een groep met Seamus Blake, David Kikoski, Boris Kozlov en Donald Edwards.
Line up
Alex Sipiagin Trompet
Reiner Witzel sax
Tim Finoulst gitaar
Christophe Devisscher bas
Ron Van Stratum drums
Advertisement
Event Venue & Nearby Stays
Sint Amandus Kleine Spouwen, Bilzen, Belgium